HEDEX udostępnił DJ set z pierwszej wyprzedanej trasy po UK i Europie

fot. Hedex/Twitter
News
HEDEX prezentuje nowy materiał DJ setem z Londynu

26-letni producent wyprzedał 10 tysięcy biletów na swoją debiutancką trasę koncertową i potwierdził, że nie bez powodu jest jednym z najgorętszych aliasów na drum & bassowej scenie.

Hedex to jump up drum & bassowy numer 1?

Na palcach jednej ręki można policzyć artystów, którzy przez UKF zostali określeni jednymi z najlepszych jump upowych artystów nowej generacji. Trudno się nie zgodzić, że jednym z nich jest właśnie HEDEX – 26-letni Brytyjczyk reprezentujący ekipę Dubz Audio.

Niby jeszcze przed trzydziestką, ale na drum & bassowej scenie jest aktywny już od ponad dekady. Niby w 2022 roku nie wydał żadnego oficjalnego numeru, ale to wciąż must have każdego brytyjskiego bookera organizującego basowy rave. Marka HEDEX weszła na szczyt jump upowej sceny w 2019 roku albumem From The Rave i choć jest dość leniwa produkcyjnie, nadal jej na tym szczycie bardzo wygodnie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

HEDEX – From The Rave, posłuchaj albumu

HEDEX. Sold out za sold outem

Czy wydanie remiksów dla DJ Guva, Bru-C i Ownbossa w ciągu 10 miesięcy wystarczy, aby wyprzedać w pełni headlinerską trasę koncertową? W przypadku HEDEXA bez najmniejszych problemów, ponieważ zestawiając ze sobą fanbase jego produkcyjnego wcielenia i fanbase tego, co wyprawia on na scenie z pomocą Skywalkera, myślę, że ten drugi byłby na chwilę obecną dużo liczniejszy.

I to wypowiedziane przeze mnie na chwilę obecną jest tutaj kluczem. HEDEX bowiem na swoją, już zakończoną, trasę koncertową po UK i Europie wyprodukował dwadzieścia pięć nowych numerów, które z pewnością wynagrodzą jego fanom tą wydawniczą posuchę.

Sprawdź także: Film i muzyka elektroniczna. TOP 10 obrazów z naszym ulubionym brzmieniem

W niespełna półtora miesiąca HEDEX zagrał jedenaście show, z których dziesięć odbyło się na wyspach. Rodzynkiem okazał się set w belgijskim klubie Zappa. Nie bez powodu padło na Belgię, ponieważ to tutaj producent zagrał najprawdopodobniej swój pierwszy gig. W odpowiedzi na pytanie, gdzie miał miejsce jego pierwszy muzyczny raz, stwierdził, że chyba był to belgijski Skank And Bass 2 dla 700 osób, ale blisko tego terminu wystąpiłem też w Cover w Brixton i chyba raczej ten drugi był moim pierwszym występem.

Cała trasa zgromadziła 10 000 osób i każdy z przystanków okazał się sold outem, co najzwyczajniej w świecie nie dziwi. Za namową fanów HEDEX zdecydował się opublikować DJ set przygotowany specjalnie na tę okazję. Padło na puszczenie nagrywki z chyba najlepszego z możliwych miejsc, czyli klimatycznego londyńskiego Steel Yard.

Double dropy, popisowy element DJ setów HEDEXA grają tutaj idealnie, więc chyba nikomu nic więcej do szczęścia nie potrzeba… No, chyba że wydania tych wszystkich ID i bookingu w Polsce.

HEDEX prezentuje: My Home Is The Rave Live ze Steel Yard w LondyniePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →