Cztery godziny drum & bassu od Critical Music z londyńskiego FOLD

News
Kasra, Halogenix, Particle i Enei - Critical Music

Zamknięcie klubów dla odwiedzających nie oznacza, że w ich murach wieje totalną nudą. Jednym z przykładów jest londyński FOLD, który w ramach swojej serii livestreamów, połączył siły z drum & bassowym Critical Music.

Czym jest FOLD London?

Londyńskie FOLD to klub nocny i przestrzeń artystyczna ceniąca sobie bezpieczeństwo queerowej społeczności techno. Jak na miejsce kierowane przez artystów i artystyczną społeczność przystało, FOLD dysponuje również trzema studiami muzycznymi, a w jego murach powstawały teledyski do utworów m.in. CamelPhat i Rudimental.

Rudimental – Come Over (feat. Anne-Marie & Tion Wayne)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Critical Music to movement

Critical Music, czyli mający już pełnoletność projekt powstały z ramienia Kasry, jestem elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie teraz kulturę drum & bass. Oprócz bycia rozpoznawalną na całym świecie wytwórnią, Critical jest też promotorem imprez, festiwalowym gospodarzem scen, marką odzieżową i środowym 2-godzinnym świętem drum & bassu w Rinse FM.

Drum&Bass: The Movement – dokument o kulturze drum&bass i jungle

Lista wyborowych nazwisk z premierami nakładem Critical Music wydaje się nie mieć końca, ale nie sposób nie wspomieć tutaj chociażby o Ivy Lab, Enei, Bou, Mefjus i Upgrade.

Kasra, Particle, Fade Black, Halogenix – sety na żywo z FOLD London

Wspomniany wyżej FOLD, w tym wypadku w formie klubu nocnego, zaprosił w swoje progi śmietankę stałych bywalców Critical Music na 4-godzinny transmisję live, która odbyła się w piątek, 9 kwietnia.

W samym sercu wschodniego Londynu, w imieniu Critical pojawili się Particle, Fade Black, Halogenix oraz szef wytwórni we własnej osobie, Kasra i zaprezentowali elegancję najświeższych drum & bassowych brzmień.

Każdy producent dał godzinnego seta, a wszystkie z nich obejrzycie i usłyszycie poniżej.

FOLD x Critical

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →