Gwiazdy światowej sceny i pomoc bezdomnym w ramach berlińskiej kompilacji

News
Solidaritaet aus Berlin, Inhalt Der Nacht, Insolate, Yanamaste

Katalog wytwórni, którym warto poświęcić większą uwagę powiększył się o nową pozycję. Berliński label Solidarität Aus Berlin swoim pierwszym wydawnictwem zbiera pieniądze na rzecz ludzi bezdomnych. Na pierwszej kompilacji znajdują się utwory od m.in. Inhalt Der Nacht, Answer Code Request, Yanamaste i Insolate.

Solidarität Aus Berlin Vol. 01, dziewięcioutworowa kompilacja z udziałem największych gwiazd światowej sceny techno swoją premierę ma dzisiaj, 15 czerwca. Jest to pierwsze wydawnictwo nowo powstałej wytwórni, która zbiera pieniądze na rzecz Berliner Stadtmission. Fundacja działa od 1877 roku i skupia się na szeroko pojętej pomocy bezdomnym w Berlinie.

Przeczytaj również: Jeden cel, jedna kompilacja. Artyści wspierają bezdomnych z Dublina

Solidaritaet Aus Berlin Vol. 01

Solidaritaet Aus Berlin wspiera bezdomnych

Solidaritaet Aus Berlin Vol. 01 zawiera 9 utworów od Answer Code RequestInhalt Der Nacht, Insolate, Matrixxman, Mistake Made, P.E.A.R.L.Terence Fixmer, Roman Yanamaste. Pieniądze z pierwszej zbiórki trafią do Berliner Stadtmission, niezależnego stowarzyszenia działającego pod patronatem Kościoła Ewangelickiego Berlin-Brandenburgia-Schlesische Oberlausitz, które podjęło się zadania opieki i wsparcia ludźmi pozbawionych dachu nad głową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki naszej platformie chcemy stworzyć wytwórnię muzyczną, która z każdą publikacją będzie wspierać różne organizacje non-profit. Muzyka elektroniczna do tańca i pomagania!

– skwitowali właściciele wytwórni

Do codziennych zadań Berliner Stadtmission należy przygotowanie bezdomnym ciepłych posiłków, oferowanie im miejsc do spania oraz ratowanie życia za pomocą Kältebusa, specjalistycznego busa jeżdżącego w okresie zimowym po dużych miastach, szukania i pomagania potrzebującym.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →