Wielkie plany i nie dla algorytmów. Ghostly International łączy siły z Secretly. Pierwszy kontrakt podpisany

Fot. Ye Fan
News
Nigil Mack, Alexandra Berenson, Sam Valenti IV, Ghostly, International, Secretly

Amerykańskie wytwórnie Ghostly International i Secretly utworzyły nowy projekt o nazwie All Flowers Group. Nowo powstała wytwórnia hip-hopowa i r&b – Drink Sum Wtr – jest pierwszym poważnym posunięciem obu stron od czasu ich fuzji w 2020 roku.

Ghostly International łączy siły z gigantem

All Flowers Group od teraz będzie funkcjonować w ramach Secretly, która ma pod sobą inne firmy stowarzyszone: Secretly Group, Numero Group, 37d03d, Secretly Publishing i Secretly Distribution. Głównym założycielem Ghostly, pełniącym funkcję dyrektora generalnego All Flowers Group jest Sam Valenti IV, niedoszły król sceny o pseudonimie DJ Spaceghost. Brak opcji dla amerykańskiej muzyki elektronicznej i głębokie myśli o wytwórni, która nie byłaby związana z jednym konkretnym gatunkiem i która szanowałaby wolność i intelekt zarówno swoich słuchaczy, jak i artystów, przyczyniły się do powstania Ghostly International.

Dotychczasowe podejście, które wdrożyliśmy w Ghostly podczas współpracy z Secretly, już doprowadziło do podpisania kilku z naszych najbardziej pożądanych kontraktów. Pisany właśnie nowy rozdział wzmocni nasz wspólny cel i pomoże nam wspierać nowe, wizjonerskie plany na przyszłość.

– Sam Valenti IV
Ghostly International, Secretly

Ghostly International. Nowa podróż

Ghostly od 1999 roku działa jako wyznacznik miejsca, w którym spotykają się sztuka, muzyka i produkt. Od czasów działalności w pokoju akademika Sama Valenti IV w Michigan, Ghostly koncentruje się na „wykraczaniu poza korzenie wytwórni płytowej i sprzedawaniu etosu”. Wytwórnia z miejsca przekształciła się ze znanej z eksperymentalnej i niezależnej muzyki w uznaną na całym świecie wielokulturową platformę reprezentującą najlepszych artystów wizualnych, projektantów, technologów i muzyków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jestem bardzo podekscytowany podróżą, którą właśnie rozpoczynam wraz z nowym projektem. Pracując z grupą profesjonalistów, którzy są zjednoczeni w dążeniu do tego, aby rozwój artystów stał się głównym celem Drink Sum Wtr, wyobraźnia i wizja artysty będzie zawsze na pierwszym miejscu. W żadnym wypadku w Drink Sum Wtr nie będziemy gonić za rozwojem i algorytmami.

– powiedział Nigil Mack, wiceprezes All Flowers Group

All Flowers Group to powrót do koncepcji wytwórni płytowej i stworzenie struktury marek muzycznych, które łączy jednakowe podejście, które przyczyniło się do sukcesu siostrzanej firmy Secretly Group. All Flowers kieruje się wieloletnim doświadczeniem w branży – bez cynizmu i z pragnieniem, aby dawać narzędzia najlepszym i najbardziej perspektywicznym twórcom.

Pierwszym podpisanym przez nowy twór artystą jest Deem Spencer, raper z Queens. W czerwcu wytwórnia rozpocznie serię singli z utworami Shelley FKA DRAM, a następnie Sol Galeano i Wahida.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →