Full Moon, czyli elektroniczne święto na zamkowym dziedzińcu

Fot. fanpage Full Moon na Zamku / Czeska Fotografia
Eventpromo
Full Moon 2023

Muzyka elektroniczna lubi nieoczywiste przestrzenie. Nie brakuje przykładów imprez w Polsce, które wypełniają klubowym brzmieniem miejsca absolutnie wyjątkowe, tworząc tym samym jedyny w swoim rodzaju klimat i dostarczając uczestnikom czegoś więcej niż jedynie rozrywki. Doskonałym tego przykładem jest Full Moon, magiczny festiwal odbywający się na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Lokalizacja to jedno, lecz najważniejsza pozostaje muzyka. Za nią odpowiadać będą polscy i zagraniczni artyści oraz artystki, należący do czołówki w swoich dziedzinach.

Raciborski event to złożony projekt, którego autorzy dbają o każdy szczegół. Mocny program to podstawa, zatem nie mogło zabraknąć topowych postaci. W tym roku na Zamek przybędą reprezentaci sceny niemieckiej, czeskiej i ukraińskiej. Najwięcej do powiedzenia będą mieć nasi rodacy i rodaczki, których skład jest najobszerniejszy. Prócz skali, liczy się różnorodność, dlatego tegoroczny Full Moon gromadzi szerokie spektrum artystów i artystek utożsamiających się z wieloma stylistykami muzyki elektronicznej. Nie tylko estetyka będzie odróżniać grające osoby, lecz również format ich występów – będą live acty, będą DJ sety, będą b2b… Full Moon szykuje dla wszystkich moc wrażeń, których najlepszy odbiór zapewni znakomita akustyka Zamku oraz świetny soundsystem Meyer-Panther, po raz pierwszy prezentowany na imprezie masowej w Polsce. Całości dopełni oprawa wizualna. Za te aspekty odpowiadać będą specjaliści z BBGROUP.

Full Moon – nie tylko muzyka

Organizatorzy zadbają także o aspekty pozamuzyczne. Z racji bezpośredniego sąsiedztwa Zamku do znanego na cały kraj Browaru Zamkowego, uczestnicy i uczestniczki będą mogli delektować się świeżym, złocistym trunkiem. Nie mogło zabraknąć szerokiej oferty rozmaitych stref – począwszy od gastronomii, przez stoiska barberskie i tatuatorskie, aż po jogę i chill zone.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na każdym kroku Full Moon podkreśla swój lokalny rodowód i wielką chęć utożsamiania się z miejscem, w którym odbywa się impreza. Dlatego m.in. podczas wydarzenia napijemy się cenionej za smak i jakość wody dostarczanej przez miejscowe wodociągi. Wszystko po to, abyśmy jako uczestnicy czuli się tu jak najlepiej i mogli z należytym zapasem sił oddać się rozrywce. Tą zaś dostarczą nam artyści i artystki, których właśnie poznaliśmy.

Full Moon – line-up

Addy – Z

Addy – Z / mat. Full Moon

Afterglow

Afterglow / mat. Full Moon

Arude

Arude / mat. Full Moon

Biodan

Biodan / mat. Full Moon

Dave

Dave / mat. Full Moon

VJ Fly Honey

VJ Fly Honey / mat. Full Moon

Furrier

Furrier / mat. Full Moon

Glasse b2b Leon

Glasse b2b Leon / mat. Full Moon

Hamani

Hamani / mat. Full Moon

Joana

Joana / mat. Full Moon

Lulu Malina

Lulu Malina / mat. Full Moon

The Micronaut

The Micronaut / mat. Full Moon

Perpetumhomo

Perpetumhomo / mat. Full Moon

Pluszowy

Pluszowy / mat. Full Moon

Pysh

Pysh / mat. Full Moon

Felix Raphael

Felix Raphael / mat. Full Moon

Seb

Seb / mat. Full Moon

Sincz

Sincz / mat. Full Moon

Szymon Weiss

Szymon Weiss / mat. Full Moon

Ada Tril x Humes

Ada Tril x Humes / mat. Full Moon

Verboten

Verboten / mat. Full Moon

Magda „Wydra” Wydriński

Magda „Wydra” Wydriński / mat. Full Moon

Yummy Cake

Yummy Cake / mat. Full Moon

Full Moon – bilety

Przypomnijmy – wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Karnety na Full Moon zakupicie po rekordowo niskiej cenie w stosunku do innych festiwali.

Dwudniowy karnet z drugiej puli kosztuje zaledwie 50 zł, a z trzeciej – 60 zł. W sprzedaży znajdziecie również bilety jednodniowe. Uwaga – wstęp na wydarzenia niedzielne jest bezpłatny dla wszystkich.

Każdy rodzaj biletu na Full Moon znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →