Full Moon z pierwszymi ogłoszeniami drugiej edycji festiwalu

fot. The Micronaut / Facebook
Eventpromo Festiwale Zapowiedzi
micronaut

Tegoroczna, druga edycja raciborskiego festiwalu Full Moon odsłania swoje pierwsze karty! Organizatorzy wydarzenia - Wojtek Kuśnierz oraz czeska BB Group Agency ogłosili właśnie pierwszy rzut artystów, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników wakacyjnych, lekkich i melodyjnych brzmień elektronicznych.

Elektronika na zamku

W dniach 14-16 lipca do raciborskiego Zamku Piastowskiego zagoszczą zagraniczne oraz polskie gwiazdy sceny melodic techno i nie tylko! Na pierwszy rzut oka wyłania się mocna, liveactowa reprezentacja Niemiec: Verboten Berlin, Felix Raphael oraz The Micronaut.

Verboten Berlin (live) for Vibrancy Music | Old Castle – Stuttgart/Germany

Felix Raphael (live) for Vibrancy Music | Bergisel Innsbruck

The Micronaut Boiler Room Berlin Live Set

Zagra również jeden z najpopularniejszych czeskich didżejów i producentów z Pragi – Biodan. Oczywiście nie zabraknie też polskich przedstawicieli: Szymon Weiss wystąpi ze swoim livem, a swoimi wakacyjnymi setami uraczą nas Lulu Malina, Sincz, Furier oraz Leon, który zagra b2b z Glasse.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Doskonały dźwięk połączony z efektami świetlnymi, nietuzinkowi artyści, ponad 30 godzin muzyki, strefy festiwalowe oraz unikatowe miejsce jakim jest zamek to gwarancja niesamowitej atmosfery i udanej imprezy – zapowiadają organizatorzy

Racibórz – Full moon

Full Moon na Zamku w Raciborzu – bilety

Raciborski festiwal jest ewenementem jeśli chodzi o ceny wejściówek. W ostatnich latach wielokrotnie Wam wspominaliśmy o podwyżkach cen biletów na tego typu wydarzenia – i było to zrozumiałe ze względu na inflacje, czy zmieniające się realia gospodarcze w ostatnich kilku latach. Tymczasem Full Moon oferuje bilety, po REKORDOWO NISKICH CENACH – u naszych przyjaciół z Biletomat.pl, możecie nabyć karnety dwudniowe z pierwszej puli w cenie (werble) 40 złotych! To nie żart, słownie – czterdziestu złotych!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →