Flying Lotus zapowiada nowy album. Zobaczcie klip

News
Flying Lotus

Steven Ellison zdradził tytuł i datę premiery nowego krążka. Zrobił to prezentując klip z Davidem Lynchem w roli głównej.

Nowy album Flying Lotusa to pozycja figurująca w zestawieniach najbardziej wyczekiwanych płyt ostatnich lat. You’re Dead, poprzednie wydawnictwo Amerykanina, trafiło do sprzedaży pięć lat temu. Na szczęście na kolejny krążek nie będziemy musieli długo czekać.

Flamagra, szósty długogrający album Flying Lotusa, pojawi się już 24 maja nakładem wytwórni Warp. Muzyk poinformował o tym prezentując klip będący bardziej zapowiedzią niż regularnym utworem. Choć znając Ellisona, wszystko może być możliwe.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W teledysku do Fire Is Coming widzimy i słyszymy Davida Lyncha. Autor Twin Peaks i Mulholland Drive, pojawił się w dość osobliwej roli. Obraz wyreżyserowali Flying Lotus i David Firth, ten sam, który odpowiada m.in. za Salad Fingers.

Prócz Lyncha, na najnowszym albumie Flying Lotusa pojawią się m.in. Anderson Paak, George Clinton, Little Dragon, Tierra Whack, Denzel Curry, Shabazz Palaces, Thundercat Toro Y Moi i Solange.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →