Floating Points przygotował coś specjalnego

News

Już dzisiaj swoją premierę ma wydawnictwo Bias - Mayfiled Depot Mix, za które odpowiada Sam Shepherd, znany szerzej jako Floating Points. Tytuł został wydany na 12-calowej płycie winylowej.

Floating Points – agresywna elektronika z inspiracjami z IDM i UK Garage

Muzyka tworzona przez Floating Points pojawiała w najważniejszych audycjach radiowych na Wyspach. Astral gangsta disco – tak najczęściej określa się zawartość singli i EP-ek, którymi Floating Points błyskawicznie podbił serca słuchaczy, a taneczne kawałki, w których zaznaczają się wyraźne wpływy zarówno jazzowej psychodelii spod znaku Sun Ra, jak i hip-hopowych szaleństw podpatrywanych u najlepszych, momentalnie zwróciły uwagę wszystkich fanów abstrakcyjnego łamania rytmów. Porównywany z jednej strony do Madliba i Onry, z drugiej zaś do Hudsona Mohawke i Four Tet.

floating points

Okładka Bias – Mayfield Depot Mix

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Floating Points z nowym winylem

Na Bias – Mayfiled Depot Mix znajdziemy dwie wersje kawałka Bias, który po raz pierwszy pojawił się na zeszłorocznym longplayu Floating Points, Crush. Pierwsza wersja to livemix nagrany w Depot Mayfield w Manchesterze, druga – rozszerzony mix. Płytę wydała wytwórnia Ninja Tune.

Fragmentu Bias Live możecie posłuchać poniżej:

Hi Everyone – got a new record out early next week..! it's a live version of Bias from the Crush LP. Got a test press of it here – any one want this? lemme know below and i'll pick someone to get it sent out to 🦆

Gepostet von Floating Points am Freitag, 3. April 2020

Floating Points na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020

Floating Points ma wystąpić na tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, który planowany jest w dniach 27-30 sierpnia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →