20 lat historii uwiecznione w nowym projekcie. Eat Your Own Ears z nową wytwórnią i wyjątkową kompilacją

fot. Materiały prasowe
News
Four Tet, Floating Points, Caribou, Metronomy, Eat Your Own Ears

Jak zebrać w jednym miejscu Four Tet, Floating Points, Caribou czy Metronomy? Odpowiedzi na to pytanie udzielił londyński projekt Eat Your Own Ears, świętujący w tym roku swoje dwudziestolecie działalności na scenie. W jaki sposób tego dokonał?

Jak najlepiej obchodzić jubileusz? Najlepiej tak, aby było o nim głośno. Dokładnie z takiego założenia wyszła londyńska inicjatywa, kryjąca się pod nazwą Eat Your Own Ears Recordings. Londyńscy promotorzy od dwudziestu lat współpracują z najlepszymi i uznanymi artystami, dlatego nie dziwi chęć jeszcze większego zaistnienia w świecie muzyki. Ich nowa wytwórnia Eat Your Own Ears Recording jeszcze w tym roku wypuści w świat kompilację z obecnością kilku największych nazwisk muzyki tanecznej, takich jak Caribou, Floating Points, Four Tet, Metronomy, Mount Kimbie, Neneh Cherry i wielu innych.

Four Tet, Floating Points, Caribou, Metronomy, Eat Your Own Ears
Fot. Eat Your Own Ears Recordings


Eat Your Own Ears Recordings. 20 lat historii

Nowopowstała wytwórnia jest najnowszym dzieckiem projektu zajmującym się od 20 lat promocją koncertów i wszelkiego rodzaju eventów muzycznych. Eat Your Own Ears, które za sprawą Eat Your Own Ears Recordings, planuje pielęgnować kolejne pokolenie wschodzących talentów, rozpoczęło swoją działalność we wschodnim Londynie, w lokalu 93 Feet East. Dzięki współpracy z wieloma niezależnymi wytwórniami płytowymi, takimi jak Rough Trade, Mute, Warp i Rephlex, od początku istnienia stawiali na artystów nowych i uznanych. Pomysł na label zrodził się podczas lockdownu z inicjatywy osób zaangażowanych w Virgin Music Label & Artist Services:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po przypadkowym spotkaniu z przyjacielem, który był menadżerem artystów, zostałem przedstawiony legendarnemu Jimowi Chancellorowi, dyrektorowi Virgin Music Label i Fiction Records. Po kilku spotkaniach narodziło się Eat Your Own Ears Recordings. Nadchodząca kompilacja będzie mieszanką ekskluzywnych nowych utworów, niewydanych oraz utworów od artystów z listy EYOE z przeszłości, tych obecnych i tych, które dopiero powstaną.

– powiedział założyciel Eat Your Own Ears, Tom Baker

Eat Your Own Ears Recordings rusza w przyszłym tygodniu wraz z debiutem zespołu BLOODMOON.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →