Envee szefem muzycznym Polskiego Radia RDC

News

Maciej "Envee" Goliński będzie odpowiadał za muzykę w Polskim Radiu RDC pod nieobecność szefa muzycznego rozgłośni, Urszuli Prussak.

Maciej „Envee” Goliński jest muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym i DJ’em. Zadebiutował w 2003 r. jednym ze swoich najbardziej rozpoznawalnych projektów – Niewinni Czarodzieje, pod szyldem którego wydał single również w Londynie i Sztokholmie. Wykonane przez niego remiksy ukazywały się nakładem wielu wydawnictw europejskich, ale ma na koncie także prace dla artystów i niezależnych wytwórni krajowych. W studiu realizował i miksował nagrania wykonawców prezentujących rozmaite gatunki muzyczne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest twórcą muzyki teatralnej. Jego utwory były wykorzystane również w filmach, słuchowiskach, reklamach radiowych i telewizyjnych oraz undergroundowych produkcjach audiowizualnych. Występował podczas wielu festiwali muzycznych w kraju i za granicą. We wrześniu 2011 r. ukazała się jego EPka „Kali”.

Urszula Prussak, pełniąca funkcję Szefa muzycznego Polskiego Radia RDC, po raz drugi została matką. Podczas jej nieobecności za muzykę w Rozgłośni odpowiadał będzie Envee, który zadba o kontynuację dotychczasowej linii muzycznej RDC.

Envee prowadzi autorską audycję muzyczną „Nakamarra” w każdy wtorek od 18:00 do 20:00.

Źródło: informacja prasowa
Fot. Marzena Stokłosa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →