Druga edycja Deep In Aquarium już w sobotę

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Deep In Aquarium

To druga odsłona eventu Deep In Aquarium, podczas którego headlinerkami są wyłącznie kobiety. Tym razem za deckami pojawią się Anna Tur, Auriga i Amalgamat.

Na pierwszej edycji wystąpiły Korolova, Rosana Nun i Patka, o czym pisaliśmy pod koniec sierpnia. Na drugiej edycji z kolei, za konsolą rządzić będą Anna Tur, Auriga i Amalgamat.

Anna Tur na Deep In Aquarium

anna tur

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Anna Tur związana jest z muzyką i Ibizą od dzieciństwa. Jednak karierę muzyczną rozpoczęła w 2010 roku. W swoich setach przekazuje pasję do muzyki. Miesza dźwięki, które przechodzą od house’u z większym groove’em do najbardziej melodyjnego techno. Wyjątkowe brzmienie i jego elegancja sprawiły, że Anna magnetyzuje tłum, który przeżywa niezapomniane chwile na parkiecie.

Anna Tur x live na

Muzyczny rdzeń Ibizy jest międzynarodowy, a Anna Tur jest tego częścią dzięki założeniu własnej wytwórni płytowej Illusion Music w połowie 2016 roku. Anna była też dyrektorką zarządzającą Ibiza Global Radio TV. Na chwilę obecną skupia się przede wszystkim na swojej karierze didżejskiej. W czerwcu 2020 r. zadebiutowała z nowym programem radiowym emitowanym w znanych stacjach muzyki elektronicznej na świecie (Phoenix by Anna Tur). Tur jest jednak, jak sama twierdzi, przede wszystkim romantyczką, co odbija się w jej setach.

Deep In Aquarium przedstawia: Auriga

Auriga

Auriga to DJ-ka z Hiszpanii, specjalizująca się w techno z elementami melodic. Podobnie jak Anna Tur, jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Studiowała grę na fortepianie w Konserwatorium Muzycznym w Oviedo. Grała też w najbardziej znanych klubach (m.in. Fabrik, Goya Social Club, Studio76, Nubel) u boku mocnych headlinerów (JP Cadela, Darius Syrossian, Le Fleur). Jej sety były publikowane w Redbull Music, Magnetic Magazine, a jej muzyka pojawiła się w wielu hiszpańskich stacjach radiowych, takich jak LocaFm, czy Vicious Radio.

Od 2017 roku zaczęła organizować własne imprezy Pitch Ladies, które wspierają żeńskie DJ-ki. Oprócz swojego żeńskiego projektu, jest w pełni pochłonięta produkcją muzyczną. Wydała utwory: I stand here w Black Square Recordings i Wicked ball w Gain Records, a jej pierwsza EP-ka In The Woods została wydana w listopadzie 2019 roku z bardzo dobrym feedbackiem. Sprawdzicie jej umiejętności na Deep In Aquarium vol. II.

Auriga x  DJ Set

Deep In Aqaurium: Amalgamat

Amalgamat powstał jako projekt artystyczny Oli i Pjørta, skupiający się na gorzko-kwaśnej muzyce dark techno, minimal i hardgroove oraz sztukach wizualnych.

Amalgamat — Helium [002]

„W jego sekcji DJskiej możecie usłyszeć ponure niczym jaskinia behemota brzmienia w dość wysokich BPMach”.
W sobotę usłyszymy oczywiście tylko żeńską połówkę kolektywu, żeby zachować dotychczasową konwencję DJ-ską.

Druga edycja Deep In Aquarium w Warszawie – bilety

Deep In Aquarium vol. II odbędzie się w najbliższą sobotę 25 września w warszawskim Akwarium Klub. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Sprawdźcie sami!

Deep In Aquarium vol. II

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →