Druga edycja Deep In Aquarium już w sobotę

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Deep In Aquarium

To druga odsłona eventu Deep In Aquarium, podczas którego headlinerkami są wyłącznie kobiety. Tym razem za deckami pojawią się Anna Tur, Auriga i Amalgamat.

Na pierwszej edycji wystąpiły Korolova, Rosana Nun i Patka, o czym pisaliśmy pod koniec sierpnia. Na drugiej edycji z kolei, za konsolą rządzić będą Anna Tur, Auriga i Amalgamat.

Anna Tur na Deep In Aquarium

anna tur

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Anna Tur związana jest z muzyką i Ibizą od dzieciństwa. Jednak karierę muzyczną rozpoczęła w 2010 roku. W swoich setach przekazuje pasję do muzyki. Miesza dźwięki, które przechodzą od house’u z większym groove’em do najbardziej melodyjnego techno. Wyjątkowe brzmienie i jego elegancja sprawiły, że Anna magnetyzuje tłum, który przeżywa niezapomniane chwile na parkiecie.

Anna Tur x live na

Muzyczny rdzeń Ibizy jest międzynarodowy, a Anna Tur jest tego częścią dzięki założeniu własnej wytwórni płytowej Illusion Music w połowie 2016 roku. Anna była też dyrektorką zarządzającą Ibiza Global Radio TV. Na chwilę obecną skupia się przede wszystkim na swojej karierze didżejskiej. W czerwcu 2020 r. zadebiutowała z nowym programem radiowym emitowanym w znanych stacjach muzyki elektronicznej na świecie (Phoenix by Anna Tur). Tur jest jednak, jak sama twierdzi, przede wszystkim romantyczką, co odbija się w jej setach.

Deep In Aquarium przedstawia: Auriga

Auriga

Auriga to DJ-ka z Hiszpanii, specjalizująca się w techno z elementami melodic. Podobnie jak Anna Tur, jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Studiowała grę na fortepianie w Konserwatorium Muzycznym w Oviedo. Grała też w najbardziej znanych klubach (m.in. Fabrik, Goya Social Club, Studio76, Nubel) u boku mocnych headlinerów (JP Cadela, Darius Syrossian, Le Fleur). Jej sety były publikowane w Redbull Music, Magnetic Magazine, a jej muzyka pojawiła się w wielu hiszpańskich stacjach radiowych, takich jak LocaFm, czy Vicious Radio.

Od 2017 roku zaczęła organizować własne imprezy Pitch Ladies, które wspierają żeńskie DJ-ki. Oprócz swojego żeńskiego projektu, jest w pełni pochłonięta produkcją muzyczną. Wydała utwory: I stand here w Black Square Recordings i Wicked ball w Gain Records, a jej pierwsza EP-ka In The Woods została wydana w listopadzie 2019 roku z bardzo dobrym feedbackiem. Sprawdzicie jej umiejętności na Deep In Aquarium vol. II.

Auriga x  DJ Set

Deep In Aqaurium: Amalgamat

Amalgamat powstał jako projekt artystyczny Oli i Pjørta, skupiający się na gorzko-kwaśnej muzyce dark techno, minimal i hardgroove oraz sztukach wizualnych.

Amalgamat — Helium [002]

„W jego sekcji DJskiej możecie usłyszeć ponure niczym jaskinia behemota brzmienia w dość wysokich BPMach”.
W sobotę usłyszymy oczywiście tylko żeńską połówkę kolektywu, żeby zachować dotychczasową konwencję DJ-ską.

Druga edycja Deep In Aquarium w Warszawie – bilety

Deep In Aquarium vol. II odbędzie się w najbliższą sobotę 25 września w warszawskim Akwarium Klub. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Sprawdźcie sami!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →