Deep in Aquarium: impreza w stylu deep house w warszawskim klubie Akwarium

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Depp in Aqarium

W warszawskim klubie Akwarium odbędzie się klimatyczna impreza w stylu deep house. 17 września czeka Was głębokie zanurzenie w elektronikę.

Kobiecy line-up w Akwarium

Korolova to producentka z Kijowa. Jej utwory są wydawane w najlepszych na świecie wytwórniach płytowych AFTR:HRS, Get Physical, Zehn. Zdobywają też najwyższe pozycje na listach przebojów Beatport. Debiutancki utwór z Janem Blomqvistem i Tube & Berger trafił do top 20 najlepszych utworów Melodic Techno i gromadzi setki tysięcy wyświetleń w Spotify i Apple Music.

Korolova x Deep House, Melodic Techno, Progressive mix

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od jej pierwszego wydania minęły zaledwie trzy miesiące, gdy Korolova znalazła się w pierwszej pięćdziesiątce najbardziej znanych producentów na Beatport w kategorii Melodic Techno. Utwory Korolovej wspierali najlepsi DJ-e świata: Tiesto, Pete Tong, Nora En Pure i wielu innych. Jej mixy na żywo na YouTube, gromadzą miliony wyświetleń. Występ Korolovej zawsze zapewnia niezapomnianą atmosferę, która nie pozostawi nikogo obojętnym.

Korolova

Rosana Nun zaczęła swoją profesjonalną karierę dekadę temu, kiedy dołączyła do radia Flaix FM. Rozwijała tam DJ-skie umiejętności i przez sześć lat prowadziła własną audycję. Obecnie związana jest z Vicious Radio i niemieckim Das Insel Radio. Grała w wielu klubach w całej Europie. Zaczęła zajmować się również produkcją i wydała tracki w takich wytwórniach jak Pura Music, Finky Republic i Play My Track Recordings. Wraz z J. Sanchezem założyła własny label Yokai Recordings.

Rosana Nun / Minimal Deep Tech DJ Set

Patka to house i tech-house’owa DJ-ka, która może pochwalić się odbyciem solidnej muzycznej edukacji. Za deckami stanęła w 2017 roku w warszawskim klubie Luzztro. Po dwóch latach stała się rezydentką tego miejsca. Choć nie jest specjalnie długo na scenie, dzieliła już występy z Sebem Skaliskim, Truant, Angelo Mike’iem, czy Cocolino. Swoją selekcję opiera o najlepsze house’owe wytwórnie. Możecie spodziewać się z jej strony bardzo dużej dawki pozytywnej energii.

Patka — Guest mix

Klub Akwarium — ciągła historia od lat 70.

Klub Akwarium cieszy się nie lada historią. Został założony w 1977 roku jako pierwszy klub jazzowy w Polsce, a także jako jeden z pierwszych tego typu w środkowo-wschodniej Europie. Impreza Deep in Aquarium zacznie się o 22:00. Pierwsza pula biletów jest w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Klub Akwarium deep i aquariumPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →