DJ Seinfeld publikuje „These Things Will Come To Be”, drugi singiel z najnowszego albumu

Fot. Riya Hollings
News

Miesiąc od publikacji pierwszego utworu nadchodzącego albumu, DJ Seinfeld opublikował kolejny singiel. Posłuchajcie These Things Will Come To Be.

These Things Will Come To Be jest drugim po U Already Know singlem ze zbliżającego się wielkimi krokami pierwszego od 4 lat albumu DJ Seinfelda, 10-częściowego Mirrors. Nowy, euforyczny utwór nawiązuje mocno do poprzedniego, łącząc klasyczny, letni lo-fi house z unoszącymi się elementami kobiecego wokalu.

DJ Seinfeld – These Things Will Come To Be

These Things Will Come To Be. Optymizm utkany w trudnych czasach

Do premiery Mirrors został lekko ponad miesiąc, a DJ Seinfeld odsłania kolejną kartę. Pierwszy album Szweda od 2017 roku, ukaże się na poczet wytwórni Ninja Tune, będąc jednocześnie debiutem producenta w londyńskiej wytwórni. Nowa płyta jest następstwem jego debiutu z 2017 roku Time Spent Away From U, na którym artysta zaistniał u boku Ross From Friends, Mall Grab i innych na scenie lo-fi house. Armand wypowiedział się na temat nowego utworu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czuję, że mógłbym umieścić These Things Will Come To Be na moim pierwszym albumie. Po części dlatego, że wciąż pociągają mnie aspekty tamtego brzmienia. Po części dlatego, że wciąż czuję się zainspirowany optymizmem, który wyszedł z trudnych czasów. Utworów odwołuje się do tego optymizmu i mam nadzieję, że jest to coś, co wszystkim wam się spodoba.

Argentyński akcent na nowym albumie Szweda. DJ Seinfeld zapowiada „Mirrors”

DJ Seinfeld & Teira – U Already Know

Wraz z wypuszczeniem w świat drugiego singla Seinfeld zaanonsował również swoją nową comiesięczną serię live na platformie Spotify’s Greenroom. Galazy Room rozpocznie się 29 lipca i będzie zawierał rozmowy artysty i innych muzyków na tematy związane nie tylko muzyką, ale i… kosmosem, którego tajniki w wolnym czasie hobbystycznie lubi skrywać.

NOWE MIEJSCE NA STOCZNI: ZIEMIA X DOK CESARSKI

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →