DJ Seinfeld z debiutanckim albumem – POSŁUCHAJ

Zapowiedzi

Słuchamy 20-minutowej zapowiedzi albumu "Time Spent Away From U", który ukaże się na początku listopada nakładem Lobster Theremin / Lobster Fury.

DJ Seinfeld to jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli nurtu zwanego lo-fi house. Artysta naprawdę nazywa się Armand Jakobsson i tworzy również jako Rimbaudian (brzmienia mocno zbliżone do tego co robi jako DJ Seinfeld) oraz Birds Of Sweden (jungle’owe inspiracje). Choć pierwszą EP-kę wydał dopiero w grudniu zeszłego roku, znany był już wcześniej z nagrań publikowanych na YouTube i SoundCloud. Kilka z nich pojawi się na debiutanckim albumie, zatytułowanym „Time Spent Away From U„.
Krążek ukaże się nakładem londyńskiej wytwórni Lobster Theremin, a konkretniej sublabelu Lobster Fury (kooperacja z wytwórnią Meda Fury). Na płycie dominuje stylistyka vintage house, doprawiona acidem, przesterami i chwytającymi za serce melodiami, czyli wszystko to, do czego DJ Seinfeld od miesięcy nas przyzwyczaja. Premierę „Time Spent Away From U” zaplanowano na 3 listopada, ale blisko 20-minutowego preview możemy posłuchać już teraz.

DJ Seinfeld – Time Spent Away From U [Lobster Fury]
Data wydania: 03.11.2017

Tracklista:
A1 I Hope I Sleep Tonight
A2 I Saw Her Kiss Him In Front Of Me And I Was Like Wtf?
A3 Bring U Back
B1 Too Late For U And M1
B2 Forgiven
C1 Time Spent Away From U
C2 With My Luv
D1 Another Way Back
D2 It’s Just My Luv
E1 How U Make Me Feel
E2 U Hold Me Without Touch
F1 Come Thru For U
F2 U

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →