Argentyński akcent na nowym albumie Szweda. DJ Seinfeld zapowiada „Mirrors”

Fot. DJ Seinfeld / Facebook
News
Dj Seinfeld, Mirrors, Album

DJ Seinfeld, po 4 latach od wydania pierwszego albumu, Time Spent Away From U, opublikował zapowiedź długo wyczekiwanego, drugiego krążka. Główny singiel z albumu Mirrors, U Already Know, utrzymany w klimacie Italo zawiera wokal wokalistki Teiry, którą spotykamy również w utworze The Right Place. Mirrors ukaże się 3 września nakładem Ninja Tune.

DJ Seinfeld & Teira – U Already Know

DJ Seinfeld. Czuła i euforyczna podróż

Niefortunny incydent rodzinny zmusił w ostatnich latach producenta do spędzenia większej ilości czasu w domu w rodzinnej Szwecji. Nagrywany pomiędzy Berlinem a Malmo Mirrors, jest kontynuacją docenionego przez krytyków debiutanckiego albumu DJ Seinfelda z 2017 roku, Time Spent Away From U i pierwszym wydawnictwem dla Ninja Tune.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pisanie tego albumu było dla mnie ogromnie satysfakcjonującym i wymagającym procesem, czułem się, jakbym przez ostatnie półtora roku całkowicie przeinstalował swój mózg, próbując zrozumieć co chcę robić. Z różnych powodów miałem tendencję do zrzucenia z siebie tego, co kiedyś wydawało mi się moim brzmieniem. Być może była to niepewność lub syndrom oszusta (brak wiary we własne osiągnięcia przyp. red), ale postanowiłem spojrzeć wstecz i bardziej otwarcie przyjąć to, co napisałem na moim pierwszym albumie, jak również rzeczy, które napisałem od tamtego czasu.

Jestem w zupełnie innym miejscu w moim życiu, więc muzyka też będzie inna. Nazwałem go Mirrors, ponieważ uznałem, że muzyka może lepiej odzwierciedlać to, kim jestem, niż moje własne myśli i słowa. Przez te wszystkie lata nauczyłem się, że ludzie słuchają mojej muzyki z różnych powodów, niektórzy z powodu złamanego serca, inni z radości i optymizmu. Ten album przecina te uczucia i emocje jako okno na okres, w którym powstał.

– tłumaczy Seinfeld

Mirrors dotyka wszystkiego, od UK Garage, przez down-tempo, house, ambient, aż po breaki momentami będąc czułą, euforyczną dźwiękową podróżą. Nazwany po cytacie ulubionego argentyńskiego powieściopisarza Julio Cortazara album, przedstawia Armanda Jakobssona w innym miejscu niż jeszcze parę lat temu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →