Argentyński akcent na nowym albumie Szweda. DJ Seinfeld zapowiada „Mirrors”

Fot. DJ Seinfeld / Facebook
News
Dj Seinfeld, Mirrors, Album

DJ Seinfeld, po 4 latach od wydania pierwszego albumu, Time Spent Away From U, opublikował zapowiedź długo wyczekiwanego, drugiego krążka. Główny singiel z albumu Mirrors, U Already Know, utrzymany w klimacie Italo zawiera wokal wokalistki Teiry, którą spotykamy również w utworze The Right Place. Mirrors ukaże się 3 września nakładem Ninja Tune.

DJ Seinfeld & Teira – U Already Know

DJ Seinfeld. Czuła i euforyczna podróż

Niefortunny incydent rodzinny zmusił w ostatnich latach producenta do spędzenia większej ilości czasu w domu w rodzinnej Szwecji. Nagrywany pomiędzy Berlinem a Malmo Mirrors, jest kontynuacją docenionego przez krytyków debiutanckiego albumu DJ Seinfelda z 2017 roku, Time Spent Away From U i pierwszym wydawnictwem dla Ninja Tune.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pisanie tego albumu było dla mnie ogromnie satysfakcjonującym i wymagającym procesem, czułem się, jakbym przez ostatnie półtora roku całkowicie przeinstalował swój mózg, próbując zrozumieć co chcę robić. Z różnych powodów miałem tendencję do zrzucenia z siebie tego, co kiedyś wydawało mi się moim brzmieniem. Być może była to niepewność lub syndrom oszusta (brak wiary we własne osiągnięcia przyp. red), ale postanowiłem spojrzeć wstecz i bardziej otwarcie przyjąć to, co napisałem na moim pierwszym albumie, jak również rzeczy, które napisałem od tamtego czasu.

Jestem w zupełnie innym miejscu w moim życiu, więc muzyka też będzie inna. Nazwałem go Mirrors, ponieważ uznałem, że muzyka może lepiej odzwierciedlać to, kim jestem, niż moje własne myśli i słowa. Przez te wszystkie lata nauczyłem się, że ludzie słuchają mojej muzyki z różnych powodów, niektórzy z powodu złamanego serca, inni z radości i optymizmu. Ten album przecina te uczucia i emocje jako okno na okres, w którym powstał.

– tłumaczy Seinfeld

Mirrors dotyka wszystkiego, od UK Garage, przez down-tempo, house, ambient, aż po breaki momentami będąc czułą, euforyczną dźwiękową podróżą. Nazwany po cytacie ulubionego argentyńskiego powieściopisarza Julio Cortazara album, przedstawia Armanda Jakobssona w innym miejscu niż jeszcze parę lat temu.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →