Die Antwoord usuwani z festiwali za atak na członka Hercules & Love Affair

News

Duet tłumaczy się wcześniejszym stalkowaniem przez Andy'ego Butlera. Video pełne agresji ze strony Die Antwoord trafiło na YouTube.

Die Antwoord vs. Andy Butler

Do sieci trafiło budzące wiele emocji video od byłego kamerzysty Die Antwoord. Nagranie pochodzi z Future Music Festival 2012 w Australii. Od lipca było już kilka razy usuwane. Widzimy na nim, jak duet atakuje Andy’ego Butlera z Hercules & Love Affair. Padają homofobiczne wyzwiska i rozpoczyna się szarpanina. Chwilę później słyszymy, jak Ninja z Die Antwoord mówi „oto historia, on podszedł do tej młodej dziewczyny, poczuł jej piersi i tyłek, i ona jest zła. Nie śmiejcie się już więcej”. Yolandi zaczyna płakać, a w tle słychać komentarz, że powinna dostać Oscara. Zobaczcie nagranie i sami oceńcie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Die Antwoord – odwołane występy

Od czasu pojawienia się video, Die Antwoord zostali wyrzuceni z dwóch line-upów. Duetowi podziękowały już za współpracę następujące amerykańskie imprezy: Louder Than Life Festival i Life Is Beautiful Festival.

Die Antwoord – oświadczenie

Na odpowiedź Die Antwoord nie trzeba było długo czekać. Oskarżają byłego kamerzystę o taki montaż materiału, aby ukazywał ich w jak najgorszym świetle oraz opowiadają historię o tym, jak Andy prześladował Yolandi już wcześniej. Przeczytajcie pełne oświadczenie grupy.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →