Deborah De Luca zagra w Warszawie

Eventpromo

Włoska DJ-ka i producentka techno - Deborah De Luca zagra w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Jej występ zapoczątkuje nowy cykl imprez T2.

Deborah De Luca to włoska producentka muzyki techno. Swoje pierwsze utwory zaczęła tworzyć, gdy poznała Giuseppe Cennamo. W 2013 roku założyła wytwórnię Sola_mente Records, w której wypuściła takie kawałki jak Guitar czy Sleeping With You.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kilka lat później wydała swój debiutancki album Ten, który został dobrze przyjęty przez krytyków. Charyzmatyczna djka podróżuje z kontynentu na kontynent grając w międzynarodowych klubach i na największych festiwalach. Jej produkcje są połączeniem twardego techno i minimalnych dźwięków. Na przestrzeni lat zyskały miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

T2 – nowy cykl imprezowy na warszawskim Służewcu

9 listopada w Warszawie historia zostanie napisana na nowo. Współczesna elektronika ponownie połączy się z zabytkową i nieszablonową lokalizacją. Mowa o Torze Służewiec i Hali T2, których historia sięga 1926 roku i gdzie prawie 20 lat temu zagrał legendarny Carl Cox. Wyłączona z użytku w 2007 roku industrialna Hala T2 przed laty gromadziła tłumy fanów jeździectwa, służąc mieszkańcom Warszawy jako obiekt zarówno sportowy, jak i towarzyski. Teraz okazyjnie stawać się będzie elektronicznym sercem Warszawy, gdzie cyklicznie grywać będą giganci sceny techno. Cykl zainauguruje Deborah De Luca.

Deborah De Luca w Polsce – bilety

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Znajdziecie je nas stronie Biletomat.pl.

Deborah De Luca w Polsce

Deborah De Luca - Warszawa, T2 | 09.11.2019

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →