20 lat DC10 na Ibizie

News

Już jutro w DC10 na Ibizie odbędzie się impreza z okazji 20-lecia istnienia klubu, na której główną gwiazdą będzie Tony Humphries.

Większość ludzi kojarzy klub DC10 na Ibizie jako hedonistyczne miejsce powstałe w 1999 roku, do którego przybywają licznie fani żądni całodniowych imprez. Otóż DC10 funkcjonowało już w 1990 roku jako mała kafejka, gdzie odbywały się liczne koncerty, w ogóle nie zwiazane z muzyką elektroniczną.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Dopiero w 1999 roku, kiedy w DC10 pojawił się cykl Circo Loco, z inicjatywy dwóch Włochów – Antonio oraz Andrea Pelino, klub zmienił się ze spokojnej oazy muzyki flamenco w coponiedziałkowe afterparty trwające od wczesnych godzin porannych, aż do wieczora. Wtedy klub był zwykłym barakiem, bez żadnej polityki czy promocji, gdzie mógł przyjść każdy i posłuchać muzyki.

 

 

To właśnie wraz z ekipą Circo Loco będziemy świętować 20-lecie istnienia DC10. Już jutro tj. 25 sierpnia na urodzinowej imprezie wystąpi Tony Humphries, nazywany Godfather of the New Jersey Sound. Wspierać go będą rezydenci cyklu: Clive Henry oraz Rene.

 

 

Źródło: ibiza-spotlight.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →