Circoloco ogłasza potężny program na sezon 2022

źródło: facebook.com/Dc10IbizaOfficial
News Zapowiedzi
IBIZA Circoloco

Legendarna impreza na Ibizie, Circoloco, szykuje się na najdłuższy sezon w historii. W przeciwieństwie do poprzednich lat wszystkie składy na lato zostały ogłoszone od razu. Od 2 maja do 10 października odbędzie się 24 imprez, naszpikowanych gwiazdami sceny muzyki elektronicznej. Sprawdźcie szczegóły!

Circoloco – „To będzie fantastyczne lato”

To lato będzie pierwszym pełnym sezonem na Ibizie od 2019 roku. Aby nadrobić stracony czas, sezon wystartuje pod koniec kwietnia, czyli kilka tygodni wcześniej niż zwykle. Na otwarciu sezonu wystąpią m.in. Job Jobse, Peggy Gou, Seth Troxler oraz Ellen Allien. Wśród gwiazd, które w tym roku usłyszymy w Circoloco będzie między innymi nasza VTSS, a także Ben UFO, LSDXOXO, Anz, Shanti Celeste, Chaos In The CBD, Gerd Janson, Nicola Cruz, Dixon, Amelie Lens, Sama’ Abdulhadi, Aurora Halal, Peach, Saoirse, TSHA, Sven Väth, Marco Carola, The Blessed Madonna, OK Williams i Hunee. Circoloco na swoim Instagramie opublikowało filmik, w którym przedstawiona jest lista wszystkich artystów w konwencji wprowadzenia do epizodu Gwiezdnych Wojen.

Zobacz także: Grammy 2022: nagroda za najlepszy album taneczny/elektroniczny dla Black Coffee

Circoloco – „cywilizacja afteru” już od 1999 roku

Początki Circoloco w DC10 na Ibizie w 1999 roku były bardzo skromne. W praktycznie nieznanym miejscu kultowa poniedziałkowa sesja poranna rozpoczęła klubową rewolucję, która trwale wpłynęła na kształt współczesnej kultury klubowej. Od tego czasu wszechobecna twarz Szalonego Klauna podróżuje po całym świecie jako symbol imprezowego etosu Circoloco, stając się symbolem podziemnego ducha kultury muzyki tanecznej i najczęściej kopiowanym obrazem klubowym w historii, a jak wiadomo – naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PEGGY GOU @ CIRCOLOCO DC-10 IBIZA by LUCA DEAPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →