Dave Swindells wydał fotoksiażkę o Ibizie z końcówki lat 80.

News
Ibiza na fotografiach

Wyjątkowe wydawnictwo poświęcone imprezowaniu na legendarnej hiszpańskiej wyspie, ukazało się jedynie w 1000 egzemplarzy.

Ibiza na fotografiach

Jesień to czas melancholii i wspomnień oraz sentymentów. Tym bardziej przyjemniej będzie oglądało się Wam zdjęcia tańczących i roześmianych ludzi, którzy przed ponad 30-laty imprezowali na słynnej Ibizie.

W książce Ibiza 89’ znajdziemy ponad 100 fotografii z tzw. „Złotego Wieku Białej Wyspy”. Chodzi dokładnie o końcówkę lat 80’. Większość z nich wykonał były redaktor Time Out, Dave Swindells, który spędził na wyspie tydzień. Swindells jest znanym i cenionym fotografem nocnego życia klubowego od 1983 roku.  Robił zdjęcia w najsłynniejszych klubach oraz tych z zupełnego undegroundu. Przy okazji polecamy sprawdzić jego Instagram, który wypełniony jest zdjęciami z klubowego życia Wielkiej Brytanii z ostatnich czterech dekad.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ibiza – nie tylko zdjęcia

W książce znajduje się również przedmowa producenta i DJa, Terry’ego Farleya oraz  reportaż Alix Sharkey z 1989 roku dla magazynu 20/20. Fotoksiążka ograniczona jest do 1000 egzemplarzy. Można ją zamówić pod tym linkiem. Na razie nie wiadomo, czy tytuł doczeka się dodruku.

56 minut temu Creative Review Dave Swindells

Zdjęcie z książki Ibiza 89′

Ibiza

Zdjęcie z książki Ibiza 89′

Ibiza

Zdjęcie z książki Ibiza 89′

Ibiza

Okładka książki Ibiza 89′

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →