Dave Swindells wydał fotoksiażkę o Ibizie z końcówki lat 80.

News
Ibiza na fotografiach

Wyjątkowe wydawnictwo poświęcone imprezowaniu na legendarnej hiszpańskiej wyspie, ukazało się jedynie w 1000 egzemplarzy.

Reklama

Ibiza na fotografiach

Jesień to czas melancholii i wspomnień oraz sentymentów. Tym bardziej przyjemniej będzie oglądało się Wam zdjęcia tańczących i roześmianych ludzi, którzy przed ponad 30-laty imprezowali na słynnej Ibizie.

W książce Ibiza 89’ znajdziemy ponad 100 fotografii z tzw. „Złotego Wieku Białej Wyspy”. Chodzi dokładnie o końcówkę lat 80’. Większość z nich wykonał były redaktor Time Out, Dave Swindells, który spędził na wyspie tydzień. Swindells jest znanym i cenionym fotografem nocnego życia klubowego od 1983 roku.  Robił zdjęcia w najsłynniejszych klubach oraz tych z zupełnego undegroundu. Przy okazji polecamy sprawdzić jego Instagram, który wypełniony jest zdjęciami z klubowego życia Wielkiej Brytanii z ostatnich czterech dekad.

Ibiza – nie tylko zdjęcia

W książce znajduje się również przedmowa producenta i DJa, Terry’ego Farleya oraz  reportaż Alix Sharkey z 1989 roku dla magazynu 20/20. Fotoksiążka ograniczona jest do 1000 egzemplarzy. Można ją zamówić pod tym linkiem. Na razie nie wiadomo, czy tytuł doczeka się dodruku.

56 minut temu Creative Review Dave Swindells

Zdjęcie z książki Ibiza 89′

Ibiza

Zdjęcie z książki Ibiza 89′

Ibiza

Zdjęcie z książki Ibiza 89′

Ibiza

Okładka książki Ibiza 89′
Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Ibiza ma plan, jak przywrócić ruch turystyczny

13 października 2020
Dave Swindells wydał fotoksiażkę o Ibizie z końcówki lat 80.

Ibiza podczas lockdownu. Powstał dokument na temat sytuacji na wyspie

25 sierpnia 2020
Dave Swindells wydał fotoksiażkę o Ibizie z końcówki lat 80.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.