Ibiza podczas lockdownu. Powstał dokument na temat sytuacji na wyspie

News
Ibiza już niedługo zaprosi turystów posiadających paszport szczepionkowy?

Ibiza - imprezowa stolica świata. Dla wyspy utrzymującej się z turystyki nadeszły ciężkie chwile związane z globalną pandemią COVID-19. Vice News postanowiło zrealizować dokument o obecnej sytuacji tamtejszych klubów.

Ibiza zamknięta w związku z pandemią

Ostatnie miesiące to okres niezwykle trudny dla branży klubowej. Nocne przybytki funkcjonują pod zaostrzonym rygorem sanitarnym, który implikuje m.in. mniejszą dozwoloną liczę gości. Sytuacja nie jest jednak tak wesoła na całym świecie. W niektórych miejscach kluby nie powróciły w ogóle lub ich funkcjonowanie po prostu się nie opłaca.

Maceo Plex Boiler Room Ibiza DJ Set

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zadać sobie można w tej smutnej sytuacji pytanie: a co słychać na Ibizie? Wyspa od lat słynąca z niezwykle bogatego nocnego życia uchodzi za jeden z centralnych ośrodków muzyki elektronicznej na świecie. To tutaj niemalże każdego dnia możecie usłyszeć topowych DJ-ów grających na lokalnych imprezach. W ostatnich miesiącach jednakże sytuacja uległa drastycznym zmianom.

Ibiza w dobie COVID-19

Najnowsza produkcja Vice News to dokument opowiadający o tym co w tej chwili dzieje się na Ibizie. Z filmu dowiemy się, w jaki sposób funkcjonują kluby i hotele, jak wygląda nocne życie gdy taniec jest zabroniony, oraz poznamy odrobinę historii samego rejonu.

Jeśli jeszcze nie przekonaliście się jak spędzić 10 minut życia, to może zachęci Was fakt, że po wycieczce po opustoszonych lokalach oprowadzą nas nie tylko ich właściciele, ale również rezydenci lokalnych klubów, DJ-e. W filmie głos zabrał min. Seth Troxler. Rzućcie okiem, bo prócz walorów poznawczych dokument niesie ze sobą garść ciekawych informacji na temat historii muzyki elektronicznej.

You Can’t Dance in Ibiza Anymore Because COVID Ruins Everything

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →