Członek zespołu Hot Chip i słynna wokalistka w duecie

Fot. materiały prasowe
News
Joe Goddard i Amy Douglas łączą siły

Joe Goddard i Amy Douglas zaprezentowali swój wspólny projekt o nazwie Hard Feelings. Posłuchajcie pierwszego singla.

Joe Goddard i Amy Douglas łączą siły

Znany z electro-popowej kapeli Hot Chip instrumentalista Joe Goddard i nowojorska wokalistka Amy Douglas, powołali do życia duet o nazwie Hard Feelings. Nowy zespół zdążył już podpisać kontrakt z Domino Records. Zaprezentowano nam również debiutancki singiel Holding On Too Long, do którego powstał teledysk. Klip wyreżyserowała Katie Paul, a w roli głównej występuje Amy Douglas. Obraz możecie zobaczyć poniżej:

Hard Feelings – Holding On Too Long

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joe Goddard i Amy Douglas – kiedy płyta?

Goddard i Douglas zaczęli nagrywać wspólnie po tym, jak członek Hot Chip skontaktował się z piosenkarką za pośrednictwem Twittera i zaproponował współpracę. Wokalistka nie zastanawiała się długo i przystała na warunki przedstawione przez Brytyjczyka. Wcześniej Douglas współtworzyła piosenkę Something More z albumu Róisín Murphy Róisín Machine, która swoją premierę miał w ubiegłym roku. Nie wiadomo na razie, kiedy doczekamy się EP-ki lub płyty studyjnej duetu.

Ostanie wydawnictwo Joe Goddarda z kapelą Hot Chip to album A Bath Full of Ecstasy z 2019 roku. Amy Douglas z kolei nie nagrała jeszcze swojej długogrającej płyty studyjnej. Na jej koncie znajdziemy jedynie single, EP-ki i kolaboracje z innymi artystami.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →