Polscy artyści zagrają na imprezie Cocoon

Wydarzenie

Duet DUSS wystąpi w Londynie na imprezie sygnowanej marką Cocoon, obok samego Svena Vatha, Mathew Jonsona i Jorisa Voorna!

Niedawno informowaliśmy o sukcesie polskiego duetu DUSS, którego utwór „Deep Field” znalazł się na kompilacji słynnej oficyny Renaissance, a panowie znów nas zaskakują! 30. listopada zagrają na imprezie labela Cocoon w Londynie, gdzie będą dzielić scenę z samym Svenem Vathem, Mathew Jonsonem, Jorisem Voornem i Andre Galuzzim!

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że zagramy na imprezie labelu, który jest dla nas legendą, obok DJ-ów, którzy są dla nas idolami. Bardzo kochamy to co robimy i niezmiernie cieszy nas fakt, że ciężko pracując można osiągnąć to, czego się pragnie. Ten rok jest dla nasz naprawdę przełomowy mówią Sebastian i Wojtek.

Najbardziej cieszy nas fakt, że nasza muzyka trafia do coraz szerszego grona miłośników muzyki elektronicznej. Nie ma nic lepszego niż wiadomość dzień po imprezie na naszym fanpage’u od kogoś, kto nas wcześniej nie słyszał, że daliśmy radędodają.

Gratulujemy chłopakom z DUSS i wierzymy, że to dopiero zapowiedź lawiny sukcesów 🙂

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również