Chromatics zagrają w Warszawie! BILETY

248
Eventpromo
Chromatics zagrają w Warszawie! BILETY

Szykuje się jeden z najciekawszych koncertów jesieni 2019. Chromatics wystąpią 12 października w Pradze Centrum.

CHROMATICS to amerykański zespół z Portland, założony w 2001 roku. Ich twórczość opisywana jest jako muzyka elektroniczna, jednak od początku swojego istnienia zespół przechodził przez różne dźwięki i brzmienia. Dlatego ich utwory bywają również klasyfikowane jako synth – pop, indie – rock czy dream – pop. Aktualnie w skład zespołu wchodzą: Ruth Radelet (gitara, wokal, syntezator), Adam Miller (gitara), Nat Walker (perkusja, syntezator) oraz Johnny Jewel (producent,wiele instrumentów).

Zespół ma na swoim koncie cztery studyjne albumy, a piąty, długo wyczekiwany album Dear Tommy ma pojawić się w tym roku. Piosenki Chromatics znane są z popularnych filmów i seriali takich jak Twin Peaks, Gossip Girl, Riverdale i 13 Reasons Why.

Zapraszamy na koncert bandu, który wystąpi już 12 października w Pradze Centrum. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.