Chromatics zagrają w Warszawie! BILETY

208
Eventpromo
Chromatics zagrają w Warszawie! BILETY

Szykuje się jeden z najciekawszych koncertów jesieni 2019. Chromatics wystąpią 12 października w Pradze Centrum.

CHROMATICS to amerykański zespół z Portland, założony w 2001 roku. Ich twórczość opisywana jest jako muzyka elektroniczna, jednak od początku swojego istnienia zespół przechodził przez różne dźwięki i brzmienia. Dlatego ich utwory bywają również klasyfikowane jako synth – pop, indie – rock czy dream – pop. Aktualnie w skład zespołu wchodzą: Ruth Radelet (gitara, wokal, syntezator), Adam Miller (gitara), Nat Walker (perkusja, syntezator) oraz Johnny Jewel (producent,wiele instrumentów).

Zespół ma na swoim koncie cztery studyjne albumy, a piąty, długo wyczekiwany album Dear Tommy ma pojawić się w tym roku. Piosenki Chromatics znane są z popularnych filmów i seriali takich jak Twin Peaks, Gossip Girl, Riverdale i 13 Reasons Why.

Zapraszamy na koncert bandu, który wystąpi już 12 października w Pradze Centrum. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.