Założyciel Chromatics zapowiada debiutancki solowy album

Fot. Materiały promocyjne
News
Duch Chromatics 

Płyta Adama Millera zatytułowana Gateway ukaże się na początku przyszłego roku.

Duch Chromatics w nowym wcieleniu?

Założyciel synth popowego zespołu Chromatics, Adam Miller, zapowiedział swój debiutancki solowy album, który wyda pod własnym nazwiskiem. Krążek zatytułowany będzie Gateway i ukaże się 11 lutego. W poście na Instagramie Miller opisał płytę jako „18 utworów gitarowych medytacji”, inspirowanych takimi twórcami jak Robert Smith, Maurice Deebank i inni. Poniżej możecie posłuchać utworu Erosion, promującego nadchodzące wydawnictwo:

Adam Miller – Erosion

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypomnijmy, że to właśnie Miller ogłosił zakończenie działalności Chromatics w sierpniu tego roku. „Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym fanom i przyjaciołom, których poznaliśmy po drodze – jesteśmy dozgonnie wdzięczni za waszą miłość i wsparcie” – napisał wtedy muzyk w oświadczeniu. Ostatnim albumem zespołu był zeszłoroczny Faded Now. Zespół nie ogłosił jeszcze losów długo oczekiwanego albumu Dear Tommy, który ostatecznie nie ukazał się na rynku.

Adam Miller – Gateway – lista utworów

 1. Lost Guitar
 2. The Lucky Star
 3. Glimmerlight
 4. Consulate
 5. Hidden Entrance
 6. The Names of the Lost
 7. Night Bloom
 8. Libra
 9. Gateway
 10. Voyeur
 11. Blue Energy
 12. The Painted Boy
 13. Hologram
 14. Erosion
 15. Missing Time
 16. Window
 17. The Shared Dream
 18. Alien Summer

Chromatics

Chronomics. 20 lat minęło

Chromatics to amerykański zespół z Portland, założony w 2001 roku. Ich twórczość opisywana było jako muzyka elektroniczna, jednak od początku swojego istnienia, zespół przechodził przez różne dźwięki i brzmienia. Dlatego ich utwory bywały również klasyfikowane jako synth pop, indie rock czy dream pop. W skład zespołu wchodzili: Ruth Radelet (gitara, wokal, syntezator), Adam Miller (gitara), Nat Walker (perkusja, syntezator) oraz Johnny Jewel (producent, wiele instrumentów).

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →