Andrew VanWyngarden z MGMT zremiksował kawałek Johnny’ego Jewela z Chromatics

News
Członkowie MGMT, Chromatics i Public Access TV łączą siły

Andrew VanWyngarden wziął na warsztat utwór Never Be the Same, który Jewel nagrał wspólnie z Johnem Eatherlym.

Członkowie MGMT, Chromatics i Public Access TV łączą siły

W zeszłym roku Johnny Jewel z zespołu Chromatics i John Eatherly z grupy Public Access TV rozpoczęli nowy projekt o nazwie Club Intl. Pierwsze efekty tej współpracy możemy podziwiać już dzisiaj – do sieci trafił właśnie pierwszy singiel obu artystów zatytułowany Never Be the Same. Utworu możecie posłuchać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkową niespodzianką dla słuchaczy jest fakt, że remiks kawałka przygotował Andrew VanWyngardena z kapeli MGMT. Remiks jest już także dostępny w sieci.

To niezwykle interesujące i ekscytujące, gdy artysta, którego szanujesz, wyobraża sobie na nowo twoją pracę w sposób, którego sam nigdy nie mógłbyś wymyślić. Poza świetnym gustem i umiejętnością sprawiania, że dźwięki trafiają do uszu tak, jak trzeba, Andrew i Johnny’ego łączy to, że maszerują w swoim własnym, odrębnym rytmie. To jest cecha, którą najbardziej cenię u muzyków – napisał w komunikacie prasowym John Eatherly

Club Intl – kiedy premiera płyty? 

14 maja 2021 roku Club Intl wyda swój debiutancki album. Jego tytuł to In the Attic. Wydawnictwo ukaże się nakładem labelu Italians Do It Better, które należy do Johnny’ego Jewela. Według informacji prasowej, Eatherly napisał i nagrał album z Jewelem w domowym studiu producenta w Los Angeles.

Chromatics swój najnowszy album Faded Now wydali przed rokiem. W 2018 r. ukazała się z kolei ostatnia płyta studyjna Little Dark Ages MGMT. Dyskografię  Public Access TV zamyka krążek Street Safari z roku 2018.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →