Catz ‚n Dogz zagrają nad Wisłą – KONKURS

3 226
Wydarzenie
Catz ‚n Dogz zagrają nad Wisłą – KONKURS

W najbliższą sobotę Wojtek i Grzesiek wpadną w odwiedziny do Polski i wystąpią w warszawskim Temacie Rzeka. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Mamy też konkurs z fajnymi nagrodami.

Lato niestety nieubłagalnie zbliża się ku końcowi, choć jeszcze kilkanaście ciepłych dni przed nami. Prognozy na najbliższy weekend są bardzo obiecujące, więc jeśli akurat będziecie w Warszawie, polecamy udać się nad Wisłę do Tematu Rzeka. W sobotę zagrają tam Catz ‚n Dogz, których rzadko można posłuchać w Polsce, Kuba Sojka live oraz rezydent Tematu, Simon Mattson.

Kuba Sojka
Catz ‚n Dogz do Warszawy przylatują prosto z Ibizy, a zaraz po imprezie w Temacie ruszają do Berlina, więc będzie to jedyna okazja do posłuchania chłopaków w Polsce. Jeśli jesteście spłukani po wakacjach to nic nie szkodzi, bo wstęp jest bezpłatny.

KONKURS

Dla osób, które wybierają się w sobotę do Tematu Rzeka mamy 2 zestawy nagród, które zawierają:

– album Catz ‚n Dogz – „Basic Colour Theory” na płycie CD
– t-shirt Basic Colour Theory

– płyta winylowa „Pets Recordings x Red Bull Music Academy”

Pytanie konkursowe: wymień co najmniej 3 artystów, którzy gościnnie wystąpili na płycie „Basic Colour Theory”

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię i nazwisko. Konkurs trwa do 9 września do godziny 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo. Nagrody będą do odbioru w barze w Temacie Rzeka podczas imprezy z Catz ‚n Dogz.