Cadenza Showcase na 6. urodzinach SQ – BILETY!

Wydarzenie

Przed nami kolejna impreza z okazji 6. urodzin poznańskiego klubu SQ! Z tej okazji odbędzie się pierwszy w Polsce oficjalny showcase jednej z najważniejszych obecnie wytwórni sceny elektronicznej – Cadenza Records!

Cadenza założona i prowadzona przez samego Luciano, to nie tylko label płytowy – to prężnie działająca machina skupiajaca wielkie gwiazdy, mająca swój cykl imprez Cadenza Vagabundos na Ibizie, a także showcase’y w najlepszych klubach na całym świecie. Styl Cadenzy opisywany jest jako szalony, seksowny, magiczny i hedonistyczny.

9 grudnia 2011 roku na imprezie urodzinowej poznańskiego klubu SQ wystąpią flagowe postaci wytwórni: Frivolous, który zaprezentuje się w secie na żywo oraz Mirko Loko! Pod pseudonimem artystycznym Frivolous ukrywa się pochodzący z Vancouver producent Daniel Gardner. Ma on na swoim koncie kilkanaście singli oraz trzy autorskie albumy – „Somewhere In The Suburbs” dla Karloff, „Midnight Black Indulgence” dla ~scape oraz „Meteorology” właśnie dla Cadenzy. Frivolous w świecie muzyki elektronicznej ceniony jest za swoje energetyczne, pomysłowe oraz oryginalne live acty, podczas których korzysta z najróżniejszego sprzętu analogowego, cyfrowego, przedmiotów codziennego użytku jak również udziela się wokalnie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mirko Loko to postać doskonale rozpoznawalna na europejskiej scenie muzyki elektronicznej. Wsparcie takich osób jak Carl Craig, Derrick May czy Laurent Garnier, mówi samo za siebie. Jego produkcje ukazywały się na najbardziej cenionych labelach jak: Planet E, Border Community czy Wagon Repair. Debiutancki album artysty dla Cadenza Records nosi tytuł „SeventyNine”  i ukazuje bardziej deep’owe oblicze producenta.

Więcej info: 6 Urodziny SQ pres. CADENZA Showcase!
Mirko Loko Live @ Eleven Club, Tokyo (Clubberia Podcast) – 28-04-2011 by R_co

Mirko Loko , Trax Ibiza Issue Summer 2011 (01-08-2011) by nightclubber.ro

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →