Brodinski i Gesaffelstein w warszawskim 1500m2 – BILETY!

Wydarzenie

Cykl imprez BANG! powraca do klubu 1500m2 z mocnym uderzeniem! 8 marca będziemy mieli okazję usłyszeć sety w wykonaniu Brodinskiego oraz Gesaffelsteina.

BANG! to połączenie muzyki i sztuki wizualnej. Imprezy z tego cyklu odbywają się kilka razy w roku, w największych miastach Polski. Na poprzednich edycjach w warszawskim 1500m2 wystąpili m.in. Kavinsky, Hudson Mohawke czy też Agoria.

Teraz czas na kolejną odsłonę BANG! tym razem z udziałem dwóch najgorętszych obecnie nazwisk na francuskiej scenie muzyki elektronicznej – Brodinskiego oraz Gesaffelsteina!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Brodinski ma na swoim koncie wydawnictwa dla takich muzycznych gigantów jak Turbo, Grizzly czy Southern Fried Record. Regularnie gra w najbardziej znanych klubach i na największych festiwalach na świecie. Nie mniejszą popularnością cieszy się Gesaffelsteinem, który na swoim koncie ma produkcje dla Turbo czy założonego wraz Brodinskim labelu Bromance.

Panowie wystąpią 8 marca w warszawskim klubie 1500m2. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

08.03 – BANG feat. BRODINSKI & GESAFFELSTEIN

Miejsce: 1500m2 – WarszawaPolub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →