Gesaffelstein wypuścił znakomitego live’a

Nagranie na żywo dostępne jest na profilu artysty na platformie Soundcloud.

Reklama

Gesaffelstein w LA

Pochodzący z Paryża, francuski dj i producent muzyki elektronicznej o pseudonimie Gesaffelstein, dał się poznać do tej pory jako mistrz intensywnego, głębokiego, pulsującego dark techno. Ci, którzy pokochali jego twórczość, muszą koniecznie posłuchać nagrania live. Zostało ono zarejestrowane podczas występu muzyka w ubiegłym roku w Los Angeles.

Oprócz kawałków z najnowszej płyty Gesaffelstein Hyperion, usłyszeć możemy klasyki takie jak: Opr, Dance X i Viol. Cały set jest niezwykle żywiołowy i porywający, warto go odsłuchać od początku do końca.

Gesaffelstein, czyli Mike Levy

Gesaffelstein to Mike Levy – francuski twórca muzyki elektronicznej. Swoją pierwszą EPkę Vengeance Factory wydał w 2008 roku w OD Records, która cieszyła się dużym uznaniem krytyków. W 2010 roku, podpisał umowę z prestiżowym labelem Turbo Recordings, w którym wydał swoją EPkę Variations, a rok później dwuczęściowe Conspiracy Part 1 i Conspiracy Part 2. Razem z Brodinskim założył i współprowadzi wytwórnię Bromance Records.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.