Tajemnicza premiera Gesaffelsteina

News

Kilka tygodni temu na stronie internetowej artysty ruszył zegar odliczający dni do premiery czegoś, co Gesaffelstein utrzymywał w tajemnicy. Odliczanie już się zakończyło i wszystko stało się jasne!

Więcej o nietypowej akcji promocyjnej Gesaffelsteina możecie przeczytać tutaj. W piątek odliczanie na stronie artysty dobiegło końca i pojawiło się rozwiązanie zagadki. Tak jak wielu przypuszczało, chodziło o nową płytę Francuza, mimo tego jest pewne zaskoczenie…
Nowe dzieło Gesaffelsteina to ścieżka dźwiękowa do niezależnego filmu „Maryland” w reżyserii Alice Winocour. Obraz opowiada historię byłego żołnierza z zespołem stresu pourazowego, który zostaje wynajęty do ochrony żony i dziecka bogatego libańskiego biznesmena, na czas jego podróży. Mimo pozornego spokoju w Maryland, bohater dopatruje się wielu zagrożeń. W filmie występują m.in. Matthias Schoenaerts i Diane Kruger (źródło: imdb.com)
Ścieżka dźwiękowa zawiera 12 kompozycji Gesaffelsteina i jest dostępna wyłącznie na płycie winylowej. Nakład został limitowany do 1000 sztuk. Wydawnictwo oficjalnie trafi do sprzedaży 24 września, ale zamówienia można składać już teraz na stronie vfeditions.com.
Czy soundtrack od Gesaffelsteina usatysfakcjonuje fanów, którzy wyczekiwali pełnoprawnego następcy albumu „Aleph”?
Gesaffelstein – Maryland Soundtrack
Data wydania: 24.09.2015
Tracklista:
Side A
Maryland Theme
Disorder
Trauma
Side B
Theme For Jessie
Failures
Espial
Pronoia
Side C
Ultra Violence
Something Has Changed
Distrust
A Pledge
Side D
Human Nature
Conspiracy Origins
Wall Of Memories
Aleph
Polub muno.pl na Facebooku: