Bang! feat. Gesaffelstein (dj set/FR), Brodinski (dj set/FR)

Clubbing

Piątek, 08 marca 2013
godz: 21:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

BANG! – mobilne wydarzenie audiowizualne – powraca do 1500m2.

Tym razem zaprosiliśmy dwóch ultrapopularnych obecnie producentów i DJ’ów z Francji – GESAFFELSTEINa oraz BRODINSKIego i będą to pierwsze solowe występy tych artystów w Polsce.

Gesaffelstein to aktualnie jedna z kliku najbardziej rozchwytywanych gwiazd muzyki elektronicznej. Z powodzeniem łączy electro i techno, stajec się kolejnym po Justice artystą z Francji za którym podążają inni.

Brodinski na scenie jest obecny dużo dłużej niż Gesaffelstein. Od 6 lat utrzymuje się w czołówce świata muzyki elektronicznej, nie tylko jako dj i producent, ale też jako założyciel wytwórni – Bromance.

BANG! odbywa się kilka razy w roku, w największych miastach Polski. W jedną noc łączy muzykę i sztuki wizualne. Na poprzednich edycjach w 1500m2 wystąpili m.in Kavinsky, Hudson Mohawke, czy Agoria inne miasta gościły min. Busy P czy Aquasky (zobacz: http://vimeo.com/bangmusic)

BANG! 8 Mar 2013, Warszawa, 1500m2 from BANG! on Vimeo.

GESAFFELSTEIN

Pochodzący z Paryża Mike Levy swoją pierwszą EPkę Vengeance Factory wydał w 2008 roku w OD Records, która cieszyła się dużym uznaniem krytyki. Dzięki temu w 2010 roku, Gesaffelstein podpisał umowę z należącym do Tigi labelem Turbo Recordings, w któym wydał swoją Epkę Variations, a rok później dwuczęściowe Conspiracy Part 1 i Conspiracy Part 2. To otworzyło mu drzwi do międzynarodowej kariery, którą ugruntowały jego dwie najpopularniejsze produkcje: Viol i Control Movement. Założył wytwórnię Zone Rec., a z Brodinskim – Bromance. Dziś większy niż on jest już tylko Justice, których supportował na ich najważniejszym koncercie w Paryż w hali Zenith. Jego najnowsza produkcja to remix utworu Justice – Helix, która ukazała się 7 stycznia tego roku.http://www.facebook.com/gesaffelsteinmusic

BRODINSKI

Louis Brodinskimimo młodego wieku już od 6 lat jest w ścisłej czołówce francuskiej sceny elektronicznej. To idealny przykład tego kim jest didżej w XXI w. wychowany w erze internetu i wszechobecnych komputerów. Jego szerokie horyzonty i wyczucie pozwalają mu utrzymać się na szczycie mimo ciągłych zmian trendów, co świadczy o jego klasie. Na swoim koncie Brodinski ma wydawnictwa dla takich muzycznych gigantów jak Turbo, Grizzly czy Southern Fried Record. W 2011 roku znów dał znać, że trzyma rękę na pulsie zakładając (wraz z Gesaffelsteinem) wytwórnię Bromance, która jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych na rynku. Pod jej szyldem wydał niedawno swoje najnowsze wydawnictwo Bromance #3.http://www.facebook.com/brodinski

 


 

Z przyjemnością ogłaszamy pełen line up na pierwszą w tym roku edycję BANG! 8 marca w Warszawie, w klubie 1500m2. Zaprosiliśmy artystów, którzy zagrają na dwóch scenach podczas imprezy. Będzie to reprezentacja polskiej sceny elektronicznej z całego kraju.

 

Na BANG! wystąpią także: SZUm (dj i producent, znany choćby z warszawskiego cyklu Radical Dance Floor Killers, zespołu Pink Bazooka oraz Bauagan Mistrzów), Boy Division, Nikola Waters, Tony Stylu, Freak Slaughter, Diffriend, Hype Wax Design oraz gospodarze cyklu:  Jick Magger i Osmo (Przemek Ostaszewski – artysta, designer, twórca instalacji przestrzennych i audiowizualnych oraz scenografii znany ze współpracy z m.in. Up To Date Festival).

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Bang! feat. Gesaffelstein (dj set/FR), Brodinski (dj set/FR) Warszawa

Marco Bailey, Shlomi Aber / Smolna

Sb, 19 października 2019
godz: 23:30

Bang! feat. Gesaffelstein (dj set/FR), Brodinski (dj set/FR) Warszawa

Książę Kapota + Goście

Sb, 19 października 2019
godz: 19:30

Bang! feat. Gesaffelstein (dj set/FR), Brodinski (dj set/FR) Warszawa

J1 | BAS.4c

Sb, 19 października 2019
godz: 22:00

Bang! feat. Gesaffelstein (dj set/FR), Brodinski (dj set/FR) Warszawa

Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus

Sb, 19 października 2019
godz: 20:00