Bad Gear – o sprzęcie muzycznym na wesoło

kadr z „Bad Gear - Dave Smith Instruments Mopho - Giving the Pro-1 a Bad Name???"
Elektronika Kultura Lifestyle News Technologia
BAD GEAR

Na YouTubie można znaleźć mnóstwo filmików o tematyce sprzętu muzycznego, jednak ciężko znaleźć coś tak zabawnego i jednocześnie elokwentnie zrobionego jak recenzje pewnego luksemburskiego youtubera. Panie i Panowie! Poznajcie Floriana Piltza – twórcę kanału Bad Gear, przez którego w najbliższym czasie nie obejrzycie Netflixa w weekend.

Bad Gear – (nie)złe sprzęty Floriana Pilza

Florian Pilz, przez większość ludzi lepiej znany jako AudioPilz, jest luksemburskim youtuberem mieszkającym w Wiedniu, który stał się znany dzięki serii zabawnych filmików Bad Gear, w której recenzuje sprzęt muzyczny z dużą dozą humoru i rozrywki. Każdy odcinek poświęcony jest konkretnemu sprzętowi muzycznemu – znajdziemy tu mniej znane syntezatory, automaty perkusyjne i inne sprzęty znanych marek. Florian Pilz przedstawia głównie sprzęty, które zostały źle zaprojektowane lub po prostu nie zrobiły szału na rynku, często przez skomplikowane użytkowanie bądź nie najlepszą jakość wykończenia, ale również zdarzają się recenzje popularnych, ale często krytykowanych przez użytkowników sprzętów muzycznych jak np. microKorg. W ciągu 2 lat od powstania kanału wiedeński youtuber regularnie wrzuca swoje kolejne zabawne recenzje średnio co tydzień.

Bad Gear – Microkorg – A Hipster Synth???

Sposób, w jaki podchodzi do recenzowanych sprzętów jest wyjątkowy. Często je krytykuje i w śmieszny sposób (poprzez zabawny montaż, a także luźne nawiązania do memów) wytyka wady wymieniane przez użytkowników, jednocześnie pokazując, że można na nich tworzyć dobrą muzykę. Tym samym udowadnia, że wiele podesłanych przez widzów propozycji „złych sprzętów” jest tak naprawdę błędnie określanych jako złe. Dodajmy do tego zabawną aparycję Floriana Pilza, humor oraz płynną angielszyznę z niemieckim akcentem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bad Gear – Yamaha RM1x

Poza działalnością w sieci Florian Pilz wraz ze znajomymi organizuje w Wiedniu cykl imprez Signal Zirkus, na której młodzi muzycy i zespoły mogą wykonywać na żywo muzykę elektroniczną, niezależnie od tego, czy grają EDM, IDM czy ambient. Poniżej znajdziecie wywiad z Florianem, gdzie możecie usłyszeć, jak naprawdę brzmi mówiąc po niemiecku.

Signal Zirkus | Extrakt 002 | Florian Pilz aka AudioPilz – Bad Gear

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →