YouTube wprowadza bezpłatne słuchanie muzyki w tle w Kanadzie. Idą zmiany?

Fot. YouTube Music
News
Youtube Premium, Kanada, Google

Czy istnieje bardziej irytująca rzecz w YouTubie aniżeli brak możliwości słuchania muzyki w tle? Jedni powiedzą - reklamy. Może i słusznie, jednak nie oszukujmy się. Któż z nas nie chciałby odpalić swojego ulubionego influencera w tle, robiąc cokolwiek innego w telefonie w tym samym czasie? Na razie nie wiadomo na jak długo i w zasadzie dlaczego, ale zabieg, o którym mowa, niedługo wejdzie w życie. Na razie jedynie w Kanadzie.

Jeżeli właśnie nie jesteśmy świadkami wielkich zmian na rynku muzycznym, to jak inaczej nazwiemy najnowsze zmiany platformy YouTube Music. Konkurencja nie śpi, a muzyka nie znosi próżni, dlatego platformy wiodące prym na rynku stremingowym: Spotify, Apple Music, Pandora, Tidal, pozostają dla YouTube celem nie do doścignięcia.  Założony w 2014 roku serwis, nie chcąc dalej bezczynnie oglądać poczynań swoich kolegów, wykonał właśnie ogromny krok do przodu.

Dziś z radością ogłaszamy, że od 3 listopada 2021 roku będziemy bezpłatnie udostępniać słuchaczom muzyki w Kanadzie funkcję słuchania w tle! Kanadyjscy miłośnicy muzyki korzystający z aplikacji YouTube Music będą pierwszymi, którzy będą mogli korzystać z tej nowej funkcji, zanim zostanie ona udostępniona słuchaczom na całym świecie.

– brzmi komunikat YT

YouTube, YouTube Music

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. YouTube Music

YouTube Music. Idą zmiany?

Chcąc nie chcąc, data 3 listopada, zapisze się złotymi zgłoskami na kartach YouTube. Ta użyta na siłę hiperbola jest rzecz jasna sporym nadużyciem. Nie jest nim jednak w oczach setek milionów użytkowników YouTube chcących zmian w lepsze ich zdaniem funkcjonowanie aplikacji. Słuchanie w tle ma być od tej pory darmowe, a pierwszymi, którzy się o tym przekonają, będą Kanadyjczycy. Na razie nie wiadomo, kiedy nowość przywędruje do innych krajów, ponieważ jedyna informacja podana na ten temat przez YouTube brzmi: „bądźcie gotowi, wyparujcie dodatkowych informacji”.

Ta aktualizacja pozwoli na kontynuowanie słuchania YouTube Music podczas korzystania z innych aplikacji lub gdy ekran jest wyłączony. Dzięki temu możesz używać aplikacji YouTube Music, korzystając z ekscytującego, wspieranego reklamami radia z ulubionymi wykonawcami, utworami i albumami oraz spersonalizowanymi miksami odtwarzanymi losowo, bez konieczności utrzymywania aplikacji YouTube Muzyka otwartej na urządzeniu.

– brzmi dalsza część komunikatu

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →