Audioriver nakręciło film o warszawskim clubbingu

News

Przed wami pierwszy odcinek drugiego sezonu serii Technikum Taneczne - Audioriver i Brun Energy będą opowiadać o polskich miastach i ich scenach.

Technikum Taneczne to filmy produkowane przez festiwal Audioriver i markę Burn Energy. W ubiegłym roku przybliżyli nam takie terminy i zagadnienia jak „warm up”, „rave” czy „groove”, a w tym przedstawią klubową historię wybranych polskich miast. Pierwszy film, jak można było się spodziewać, jest o stolicy. O naszej największej scenie w kraju, opowiadają m.in. Leon, Simba, Essence, Maciej Korczak ze Smolnej, przedstawiciele klubu Luzztro czy nieistniejącej już Nowej Jerozolimy. W filmie nie brakuje także ciekawych anegdot z wczesnych lat 90. – warto zapoznać się z tymi historiami, lub jeśli je się przeżyło – przypomnieć sobie.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku. Wystąpią m.in. The Belleville Three, Ben UFO, KiNK, Planetary Assault Systems live czy Robert Hood live. Więcej informacji o festiwalu i aktualny line-up znajdziecie TUTAJ.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →