Audioriver 2018 – TIMETABLE

12 541
News
Audioriver 2018 – TIMETABLE

Kto, kiedy i gdzie? Jest już długo oczekiwany timetable elektronicznego festiwalu w Płocku.

Tegoroczna edycja Audioriver startuje już za tydzień. Na płockiej plaży wystąpią takie legendy muzyki elektronicznej jak m.in. Helena Hauff, Ben Klock, Richie Hawtin czy Damian Lazarus. Organizatorzy festiwalu podali właśnie plan godzinowy – sprawdź kto, kiedy i gdzie poniżej!

TIMETABLE PIĄTEK (27.07)

Main Stage
19:30-20:30 Komitet Obrony Disco
20:30-21:30 Rosalie.
21:45-22:45 Maribou State live
23:00-00:00 Damian Lazarus & The Ancient Moons
00:30-01:45 Bonobo live
02:00-03:15 Richie Hawtin CLOSE
03:30-04:30 AGIM live
VJs: Visual Family Collective
Circus Tent
19:00-21:00 VONDA7
21:00-22:00 Michał Wolski live
22:00-00:00 Architectural
00:00-01:00 Woo York live
01:00-03:00 Adriatique
03:00-05:00 Maceo Plex
05:00-07:00 Ben Klock
VJs: Nocny Marek + FTVision
Hybrid Tent
20:00-22:30 NeverAfter ft. MC LowQui
22:30-23:30 Fracture
23:30-00:30 Patife
00:30-01:30 Danny Byrd
01:30-02:30 Fabio & Grooverider
02:30-03:30 Doc Scott
03:30-04:30 Ulterior Motive
04:30-05:30 Current Value
05:30-06:30 Radicall
VJs: FkS & EYE
BURN Stage
20:00-22:00 Deaf Can Dance
22:00-23:00 Vacos Malcolm live
23:00-00:30 Gemini Brothers
00:30-01:30 Monolink live
01:30-03:00 Claptone
03:00-04:15 Giorgia Angiuli live
04:15-06:00 Andhim
Kosmos
20:00-21:30 Olivia
21:30-22:30 Seltron 400 live
22:30-00:00 Dr. Rubinstein
00:00-01:30 Helena Hauff
01:30-03:00 Bjarki
03:00-04:30 Lewis Fautzi
04:30-06:00 Rebekah
06:00-07:00 T A K A live
Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)
True Music Stage
21:00-23:30 Vidno
23:30-01:30 Deep Depot
01:30-03:00 Piotr Bejnar live
03:00-05:00 Kacpa b2b Raev

TIMETABLE SOBOTA (28.07)

Main Stage:
20:00-21:15 Sound Traveler
21:15-22:15 Bass Astral x Igo
22:30-23:30 Vessels
23:45-00:45 Jan Blomqvist & Band
01:00-02:00 Gorgon City live
02:15-03:15 The Glitch Mob
03:30-04:30 Kamp!
VJs: Visual Family Collective
Circus Tent:
19:00-20:30 Rodrigezz
20:30-21:30 An On Bast live
21:30-22:30 Kuba Sojka live
22:30-00:15 Butch
00:15-02:15 Loco Dice
02:15-03:15 Deas
03:15-05:15 Pan-Pot
05:15-07:15 Amelie Lens
Vjs: Nocny Marek + FTVision
Hybrid Tent:
20:00-22:30 Charly
22:30-23:30 Toronto Is Broken
23:30-00:30 Fred V & Grafix live
00:30-01:30 Break
01:30-02:30 Matrix & Futurebound
02:30-03:30 Delta Heavy
03:30-04:30 DLR
04:30-05:30 L 33
05:30-06:30 Macbeat
VJs: FkS & EYE
BURN Stage:
20:00-22:00 Foxall
22:00-23:30 Viken Arman live
23:30-01:00 Purple Disco Machine
01:00-02:30 Catz ’N Dogz
02:30-04:00 Honey Dijon
04:00-06:00 John Talabot
Kosmos:
20:00-22:00 Sept
22:00-23:00 Błażej Malinowski live
23:00-00:30 Arnaud Le Texier
00:30-02:00 Stranger
02:00-04:00 Antigone b2b Francois X
04:00-05:30 Tommy Four Seven
05:30-07:00 AnD live
Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)
True Music Stage
21:00-23:00 LuLu Malina
23:00-01:00 Meg & Discox
01:00-03:00 Novika & Mr. Lex
03:00-05:00 Roger
Rynek
FRIDAY (27.07)
16:00-17:00 KVSN
18:30-19:30 Thomas Langner b2b Lucjan
19:30-20:30 Sincz
SATURDAY (28.07)
10:30-12:00 Maryo
12:00-13:30 Ritual Thrills
13:30-15:00 Joana
15:30-17:00 Last Robots
18:30-20:00 Kuba Otłowski

AUDIORIVER SUN/DAY

Stage One:
11:00-13:00 kEczuP
13:00-14:30 Raidho
14:30-16:30 Leon b2b Glasse
16:30-18:00 Be Svendsen
18:00-19:30 Rampue live
19:30-21:30 Lee Burridge
Stage Two:
11:30-13:30 Living Plastic
13:30-15:30 Alegria b2b Artiztix
15:30-17:30 MJ Cole
17:30-19:30 Zed Bias ft. Slay
19:30-21:30 Nicky Blackmarket ft. MC Fatman D