Trentemøller Live In Concert na Audioriver!

News

Znacie już datę, czas na pierwsze gwiazdy! Trentemøller z całym zespołem, Modeselektor, Reboot live, Pan-Pot i Ernesto Ferreyra – właściwie wszyscy ci artyści zadebiutują na polskiej ziemi w ostatni weekend lipca 2011.

Anders Trentemøller to od kilku lat jedna z najważniejszych postaci na scenie alternatywnej. Stało się o nim głośno przed pięcioma laty za sprawą albumu „The Last Resort“, który wiele mediów ogłosiło płytą roku. Na Audioriver zagra w pełnym koncertowym składzie.

Gernot Bronsert i Sebastian Szary także byli już w naszym kraju, ale nigdy jako Modeselektor. Wystąpią w towarzystwie grupy VJ-ów Pfadfinderei, którzy odpowiadali za wizualną część projektu Moderat. Będzie to ich trzeci występ z rzędu na Audioriver. Dwie trzecie grupy Moderat, będąc pod ogromnym wrażeniem doskonałego nagłośnienia, powiedziało nam wtedy, że muszą wrócić na plażę i – tu cytat – „roznieść ten festiwal w pył!“

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Równie „niszczycielskie“ zapędy jak Gernot i Sebastian będzie miał także duet Pan-Pot. Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix słyną z niezwykle energetycznych produkcji i takich samych setów.

Ostatni debiutanci na polskiej ziemii to reprezentanci słynnej wytwórni Luciano, czyli Cadenzy. Reboot to – nie licząc właściciela – najważniejsze obecnie nazwisko tej oficyny. W 2009 roku zajął drugie miejsce na liście najlepszych live actów na świecie wg portalu Resident Advisor, a w czerwcu 2010 wydał świetnie przyjęty album autorski.

Równie dobrze przyjęto wydaną w listopadzie płytę „El Paraiso De Las Tortugas“, czyli długogrający debiut Ernesto Ferreyry. Jednak Argentyńczyk to nie tylko świetny producent, ale i wyborny DJ, o którego usługi regularnie prosi sam Luciano, wymagając od organizatorów imprez, by Ernesto grał przed lub po nim.

Festiwal odbędzie w dniach 29-31 lipca 2011 w Płocku.

Ceny biletów zostaną podane wkrótce.

źróło: mat. org.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →