Agregatik: z lasu prosto do… klubu. Nadchodzi Back To The Forest

Eventpromo
Agregatik

Muzyka elektroniczna coraz chętniej zagląda... do lasu. Tak było w przypadku imprezy Agregatik. Jesienią i zimą pora by wróciła jednak do swojego domu. Nadchodzi Back to the forest: Introversion.

Agregatik. Bawić się, dbać i edukować

Odbywający się na skraju Puszczy Noteckiej Agregatik to impreza, która łączy świetną muzykę i troskę o środowisko. Organizatorzy, czyli ATR Kollektiv, kładą ogromny nacisk na to, by przyrodzie nie stała się najmniejsza krzywda. Dodatkowo edukują uczestników swojej imprezy na temat zagrożeń, które środowisku niesie nieświadoma działalność człowieka. Uczulają również na tak podstawowe kwestie jak właściwa gospodarka odpadami.

To nie tylko pewny rodzaj misji przyświecającej imprezie Agregatik. To również wyraz wdzięczności ze strony organizatorów w kierunku przyrody, która jest wspaniałym gospodarzem i tłem odbywającej się tu imprezy.

Agregatik. Prosto z Meksyku do… Puszczy Noteckiej

Podczas tegorocznej edycji Agregatika na dwóch scenach wystąpili rezydenci tak uznanych klubów jak Luzztro, Tama czy Schron. Nie zabrakło także zagranicznych gości. W line-upie znaleźli się twórcy z Paryża, Berlina, a nawet z Izraela czy Meksyku. Już dziś możemy spodziewać się, że sukces imprezy zmotywuje organizatorów, by w przyszłym roku jeszcze bardziej zaskoczyć gości.

Agregatik

Agregatik

Zanim poznamy pierwsze plany na edycję 2020, pomysłodawcy imprezy Agregatik zapraszają wszystkich do Schronu. To tam już 23 listopada będzie można wrócić wspomnieniami na zielone łąki i potańczyć przy najlepszej muzyce.

Agregatik przedstawia Back To The Forest: Introversion

ATR Kollektiv z jednej strony postanowili zaserwować mały flashback uczestnikom tegorocznej edycji swojej imprezy. Z drugiej zaś – zapraszając artystów, którzy na niej wystąpili na czele z Introversion – dadzą próbkę tego, co działo się na skraju Puszczy Noteckiej wszystkim tym, których tam zabrakło.

Agregatik

Agregatik

Grono twórców, którzy zagrali na ostatnim Agregatiku, pojawi się 23 listopada w poznańskim klubie Schron. Zobaczcie, kto pojawi się tego wieczoru za didżejką.

Back to the forest: Introversion – line-up

Introversion (ARTS / Emerald / Berlin) / Larix (Brwsh / Luzztro / Warszawa)
WHT MOTH (Secret Keywords / Berlin) / Thomas Palec (TAMA / Poznań)
KAJKO (Schron / Poznań) / Sassafras Tree (Lewa & Mitch / ATR Kollektiv / Schron)
Matt Bogucki (TwoMinds / Poznań) / date with kate (HOUSE Szkolna / Poznań)

Back to the forest: Introversion – bilety

Wejściówki na imprezę organizatorów Agregatika dostępne są w przedsprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Back to the forest: Introversion

Back to the forest: IntroversionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →