5 utworów od Introversion, które musisz znać przed Agregatik 2k19

Eventpromo

Przygotuj się na rave w Puszczy Noteckiej. Bilety na Agregatik 2k19 są wciąż dostępne na Biletomat.pl!

Agregatik 2k19 – kiedy i gdzie

Już 17-18 sierpnia w Puszczy Noteckiej (Popowo) odbędzie się jeden z najciekawszych polskich festiwali DIY. Chodzi oczywiście o Agregatik.

Główna scena Agregatik

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizatorami festiwalu są ATR Kollektiv i Be Kolektiv. Tak zapowiadają wydarzenie:

Dwie sceny z wyszukaną elektroniką Sun Stage na łące, gdzie dane Wam będzie tańczyć przez prawie 24h do surowych, technicznych brzmień oraz Trippi Tipi w głębi lasu, na której popłyniecie wraz z deep housowym nurtem. Do tego wszystkiego strefy chillu, gastro, w pełni wyposażony bar, pole namiotowe, magiczne dekoracje, joga oraz ogrom innych atrakcji

Agregatik 2k19 – Line-up

Jeśli chodzi o line-up, to w tym roku bryluje w nim Introversion. Artysta zasłynął w świecie techno wydawnictwami dla tak uznanych wytwórni jak m.in. Arts Collective czy Emerald. Oprócz niego wystąpi także cała plejada polskich artystów i projektów: Larix, Sidartha Siliceo & Ania Ginger Sosińska, Tom Palash, Deep Depot, KAJKO, Juerga, WHT MOTH, Szmer live, Thomas Palec, Lukas Hert, ADM, Lewa, Avi Mx, Kill Blinton, Spete czy Impakt. Dziś chcemy przyjrzeć się dyskografii headlinera tego wydarzenia.

Introversion – 5 najciekawszych utworów

Poznaj pięć najciekawszych, naszym zdaniem, utworów od Introversion.

Agregatik 2k19 – bilety

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →