DJ Bone powraca do Polski! Legenda Detroit zagra w Poznaniu – BILETY

Wydarzenie

Można było go usłyszeć podczas krakowskiego Unsound, teraz ponownie odwiedzi Polskę, by zaprezentować brzmienie Detroit poznańskiej publiczności.

DJ Bone to artysta absolutnie przesiąknięty Detroit, miastem, z którego pochodzi i którym żyje. Kultowe audycje radiowe Electrifyin’ Mojo i młodego Jeff Millsa aka The Wizzard oraz wizyty w legendarnym Music Institute były dla niego inspiracją i wskazały drogę, którą nieprzerwanie podąża po dziś dzień.
Od ponad 20 lat regularnie wydaje muzykę na labelach Metroplex, Molecular, Leftroom oraz oczywiście własnym Subject Detroit, jednak Bone to przede wszystkim wybitny DJ, o czym świadczy chociażby historia jego pierwszego bookingu zagranicznego. Laurent Garnier usłyszawszy Bone’a na żywo w Detroit w 1996 roku, natychmiast zaprosił go do paryskiego klubu Rex, po czym wieść o jego nieprzeciętnych umiejętnościach za gramofonami szybko rozniosła się po Starym Kontynencie i odtąd jego kariera nabrała tempa. Dziś jego nazwisko jest nieodłączną częścią line-up’ów najważniejszych festiwali i klubów na całym świecie, a grono fanów zahipnotyzowanych jego stylem stale rośnie.
27 października DJ Bone powraca do Polski (po występie na krakowskim Unsound) i zagra w klubie Tama w Poznaniu. Za warm-up odpowiedzialny będzie kolektyw Rewir w składzie MumCL B2B Kabel oraz Prince Polo B2B Elvira, a poranek poprowadzi rezydent Tamy oraz gospodarz cyklu Acid PlantFeelaz. Bilety już w sprzedaży.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →