Zobacz AFTERMOVIE z Taurona! Znamy też datę kolejnej edycji

Tegoroczna edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice przeszła do historii. Zobacz aftermovie i już teraz zapisz w swoim kalendarzu datę festiwalu w 2020 roku!

W przedostatni weekend czerwca katowicka Strefa Kultury zamieniła się w tętniące życiem miasteczko festiwalowe. Przez cztery dni w stolicy Górnego Śląska pulsowały najświeższe dźwięki, a gorące, festiwalowe noce gwarantowały pełnię wrażeń i emocji. Podczas 14. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice wystąpili m.in. pionierzy muzyki elektronicznej Kraftwerk, król grime Skepta, gwiazdy electropopu GusGus i Apparat oraz kilkudziesięciu innych artystów.

Tauron Nowa Muzyka 2019, 20-22 czerwca, Katowice

W czterodniowym wydarzeniu, które zachwyciło atmosferą i ofertą artystyczną, wzięło udział 25 tysięcy osób. Byliśmy tam też my. Jeśli jeszcze nie czytaliście naszej relacji z Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019, to koniecznie nadróbcie zaległości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka z lotu ptaka

Doskonała pogoda sprzyjała festiwalowemu doświadczeniu. Niemal cały czas był wypełniony słońcem i wysoką temperaturą. Dobra aura otaczała też wszystkie sceny festiwalu, które fani bardzo tłumnie oblegali. Publiczność Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019 przybyła nie tylko z całej Polski, ale również z wielu innych krajów Europy. Nie zabrakło osób, które przyjechały z Czech, Słowacji, Ukrainy i Niemiec, ale także festiwalowiczów ze Skandynawii, Hiszpanii czy Włoch.

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019 – zobacz aftermovie

O tym, jak było w tym roku, możesz przekonać się, oglądając aftermovie festiwalu.

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 – data festiwalu

Znamy też datę przyszłorocznej edycji festiwalu. Za rok w Katowicach widzimy się od 11 do 14 czerwca. Więcej informacji o Tauron Nowa Muzyka Katowice znajdziecie tutaj.

Tauron Nowa Muzyka Katowice – Krótka Historia Techno

Obejrzyjcie również film z cyklu Technologia Kultury – Krótka Historia Techno, w którym wypowiada się Adam Godziek – organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →