Znów głośno o Jacku Sienkiewiczu

News

Najnowsza EP'ka Jacka Sienkiewicza „Beacon” wprowadza słuchacza w dobry nastrój, ma w sobie coś magicznego, przyciągającego niczym magnes.

Jacek Sienkiewicz to dziś ceniona postać na światowej scenie techno oraz z całą pewnością najbardziej znany polski producent. Pierwsze nagrania wydawał na założonej przez siebie wytwórni „Recognition”. Był to jednak tylko początek do prawdziwej kariery Sienkiewicza. Kolejne jego produkcje ukazywały się na najbardziej prestiżowych wytwórniach jak Trapez, Klang, WMF oraz należącej do Svena Vatha Cocoon Recordings.

3 września 2008 roku nakładem wytwórni Recognition ukazała się najnowsza EP’ka polskiego artysty. „Beacon”, bo taki właśnie nosi tytuł, wydaje się nieco inna od poprzednich produkcji Jacka Sienkiewicza. Wszyscy jego fani przyzwyczajeni są raczej do mrocznych i surowych brzmień, „Beacon” zaś przepełniona jest ciepłymi dźwiękami, które nadają EP’ce niesamowity klimat. Na płycie znalazł się także remix utworu w wykonaniu Michael’a Bauman’a aka Soulphiction.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Beacon” jest pozycją obowiązkową zarówno dla wszystkich miłośników elektronicznych brzmień jak i dla fanów samego Jacka Sienkiewicza, który wciąż nie przestaje zaskakiwać.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →