Zero 7 po raz pierwszy w Polsce

3 077
News
Zero 7 po raz pierwszy w Polsce

30 kwietnia 2009, w ramach cyklu muzyczno-artystycznego Independent Sound Zone w Teatrze Wytwórnia w Warszawie, wystąpi po raz pierwszy w Polsce duet Zero 7.

Independent Sound Zone zaprasza wszystkich 30 kwietnia 2009 roku na jedyny występ w Polsce duetu Zero 7. Na imprezie oprócz głównej gwiazdy zagrają także z niecodziennym projektem Fisz, Emade, Eprom oraz Niedźwiedź W Lesie (Envee, Dominik Trębski, Hubert Zemler).

 

 

Zero 7, w skład którego wchodzą Sam Hardaker oraz Henry Binns, wydali swój debiutancki minialbum „EP1” w 1999 roku. Dwa lata pózniej powrócili z pełnowymiarowym krążkiem „Simple Things”, który zyskał status złotej płyty i sprzedał się w nakładzie miliona egzemplarzy. To także „Simple Things” przyniósł zespołowi nominację do prestiżowych nagrod: Mercury Music Prize oraz „Best British Newcomer” w Brit Awards.

 

W 2004 roku Zero 7 wydali swój kolejny krążek – „When It Falls”, a niecałe dwa lata później „The Garden”. Ten ostatni został nominowany do nagrady Grammy w kategorii Best Electronic/Dance Album obok takich gwiazd jak Madonna i Pet Shop Boys.

 

Koncert Zero 7 odbędzie się 30 kwietnia 2009 roku w Teatrze Wytwórnia w Warszawie. Cena biletu – 68 złotych. Więcej informacji na: www.teatrwytwornia.pl