Zapowiada się mocny sezon w poznańskiej Tamie

Fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
tama program na jesień

Poznańska Tama ogłasza program do końca roku. Zagrają m.in. Sam Paganini, DJ Boring, Adana Twins, GusGus oraz Janus Rasmussen (Kiasmos).

WIR: Sam Paganini DJ set już 24 września

Sam Paganini w Tamie

W czasie swojej ponad 20-letniej obecności na scenie Sam Paganini współpracował z tak cenionymi oficynami, jak Plus8, Cocoon czy Drumcode. Jego występy należą do najbardziej pożądanych przez promotorów z całego świata. Porywające, seksowne i mroczne sety doskonale odpowiadają oczekiwaniom słuchaczy. Utwór Rave z jego entuzjastycznie przyjętego albumu Satellite natychmiast stał się ponadczasowym klasykiem. Od przełomowego wydania Zoe w 1996 r., stylistyczne eksperymenty Paganiniego nie tracą na sile, wiodąc przez wyjątkowe płyty wydane w najlepszych wytwórniach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sam Paganini — Rave

DJ Boring wystąpi 8 października

DJ Boring to pseudonim urodzonego w Australii, londyńskiego producenta house, który najpierw osiągnął viralowy sukces. Jego muzyka charakteryzuje się klimatycznymi padami syntezatorowymi, lekko drżącymi skokami basu. Przede wszystkim jednak przejmującym samplem Winony Ryder, wspominającym reżyserkę castingu, mówiącą jej, że nie jest wystarczająco atrakcyjna, by zostać aktorką. Utwór został przesłany na YouTube i szybko zdobył setki tysięcy wyświetleń. Prawdopodobnie nie zaszkodziło, że serial science-fiction/horror z RyderStranger Things stał się jednym z głównych fenomenów popkultury.

DJ Boring — Winona

15 października wystąpią Adana Twins

Kierowany głęboko zakorzenionym pragnieniem przekazywania emocji poprzez muzykę elektroniczną, niemiecki duet pracuje razem od 2006 roku. Łączy zamiłowanie Benjamina do hip-hopu i pasję Friso do muzyki klubowej, co zaowocowało serią wysoko cenionych wydawnictw, które stanowią podstawę ich globalnego sukcesu. Ich wczesne triumfy doprowadziły do bookingów na całym świecie. Dzięki temu dostarczają swoją wyjątkową muzyczną wizję na parkiety na każdym kontynencie, przy wsparciu szerokiej gamy luminarzy muzyki tanecznej, w tym legend Radio 1 Pete’a Tonga, Solomuna, Tale Of Us i wielu innych.

Adana Twins

5 listopada wystąpi GusGus

GusGus jesienią odwiedzą cztery polskie miasta. W listopadzie tego roku legendy muzyki elektronicznej wystąpią w Poznaniu (5.11), Gdańsku (6.11), Krakowie (9.11) i Warszawie (10.11). Islandczycy promować będą swój najnowszy album Mobile Home.

Dla mnie robienie muzyki elektronicznej jest jak seks z maszynami, ja kręcę gałkami, ty kręcisz moimi… Nie skupiam się na tym, kto co robi, po prostu cieszę się blizzzzem

– Biggie Veira.

GusGus

18 grudnia — Janus Rasmussen (Kiasmos), Adam Passon, Kemot

Janus Rasmussen to producent muzyki elektronicznej z Reykjaviku na Islandii. Członek Kiasmos, wcześnie zwrócił się do muzyki jako kreatywnego ujścia. Dorastając na odległych Wyspach Owczych, słuchał każdej płyty, którą mógł zdobyć, aby studiować i określić swój ulubiony gatunek.

Kiasmos x Live x KEXP

Popowo-rockowy akcent w Tamie

Poza ściśle elektronicznymi brzmieniami, w sezonie jesiennym w Tamie 1 października będzie można usłyszeć Strachy na Lachy. 29 października z kolei 20-lecie działalności obchodzić będzie zespół Happysad.

Wydarzenia w Tamie — bilety

Bilety na wszystkie wydarzenia w Tamie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Widzimy się!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →