Remix „Skyscrapers” Niny Kraviz w wydaniu Solomuna przebija oryginał

Fot. ninakraviz.bandcamp.com
News
Nina Kraviz

Skyscrapers autorstwa Niny Kraviz to spokojny, melodyjny kawałek. W sam raz do słuchania w domu, kiedy chcemy wyczilować. Solomun zremiksował go w sposób progresywny, nadając mu energię i powodując, że idealnie nadaje się na parkiety.

Rzecz się tyczy… miłości

Temat utworu wydaje się wiecznie aktualny, bo rzecz o miłości. Opis, który umieściła Kraviz pod trackiem wydaje się jednak nieco banalnie napisany. Jeśli uczucia są z kolei autentyczne, to czy potrzeba do nich skomplikowanej warstwy tekstowej? Pozostawiam to Wam do oceny.

Skyscrapers napisałam podczas jednej z moich długich podróży do odległego kraju. To piosenka o miłości. Chodzi w niej o to, że bardzo za kimś tęsknisz, nawet jeśli nie zawsze się dogadujesz i zgadzasz. W takich chwilach chcesz po prostu uciec… tak szybko, jak potrafisz… tylko po to, aby poczuć, że chcesz wrócić 5 minut później…

Nina Kraviz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Irkuck i Hamburg łączą siły

Nina Kraviz, to Rosjanka prosto z mroźnego Irkucka. Jak sama twierdzi, muzyka house rzuciła na nią urok w połowie lat 90. Kilka lat później, przeprowadziła się do Moskwy, żeby studiować tam dentystykę. Należała wówczas do trio muzycznego MySpaceRocket, znanego z kawałka Amok z 2007 roku. Od 2009 występuje i produkuje solo. W 2011 wypuściła pierwszy album promowany kawałkiem Ghetto Kraviz. Obecnie mieszka w Berlinie.

Nina Kraviz — Skyscrapers

Mladen Solomun urodził się w Bośni i Herzegovinie, ale w młodym wieku przeprowadził się do Niemiec. Był wielokrotnie nagradzany jako DJ i producent. Zaczął produkować muzykę w 2005, zakładając label Diynamic razem z Adrianem Trollo. Motto wytwórni brzmi „Do it yourself”. Jego pierwsza EP-ka wyszła w roku 2006. Dla muno.pl jakiś czas temu udzielił obszernego wywiadu.

Poprosiłam Solomuna o remiks Skyscrapers, bo jest niesamowitą osobą! Znamy się od bardzo dawna, ponieważ był jedną z pierwszych osób, które zaprosiły mnie do grania. Pamiętam to bardzo dobrze, to było w jego klubie Ego w Hamburgu. Mam z tym tylko dobre wspomnienia! – opowiada Nina Kraviz

Nina Kraviz — Skyscrapers (Solomun Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →