Gus Gus pracują „24/7”

News

Pochodząca z Islandii grupa Gus Gus ujawnia pierwsze informacje na temat najnowszego albumu.

Początki Gus Gus sięgają wiosny 1995 roku, kiedy dwóch reżyserów muzycznych, Siggi i Stefan Arni postanowiło nakręcić krótki film o środowisku artystycznym w Reykjavikuv w Islandii. Po skompletowaniu współpracowników i realizacji obrazu, jednorazowy projekt przemienił się w regularny zespół, w którym część członków zajmowała się muzyką, a inna jej oprawą wizualną i artystyczną. Obecnie w skład Gus Gus wchodzą: Stephan Stephensen, Birgir Porarinsson oraz Daníel Agust Haraldsson.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

W 1996 roku zespół podpisał kontrakt z słynną brytyjską, niezależną wytwórnią 4AD, który zaowocował trzema, niezwykle entuzjastycznie przyjętymi przez publiczność i krytyków albumami: „Polydistortion”, „This Is Normal” i  „Gus Gus vs T-World”.

 

Na oficjalnej stronie grupy pojawiła się niedawno informacja, że szalone trio z Islandii planuje wydanie kolejnego krążka. Jak narazie nieznana jest dokładna data wydania, jednak już teraz wiemy, że album będzie nosił prawdopodobnie tytuł „24/7” i składać się będzie z 5 numerów. Na 4 utworach usłyszymy wokal jednego z członków Gus GusDaníela Agusta Haraldssona, oraz na 1 gościnnie Jimi Tenora.

 

Tracklista:

1. Thin Ice
2. Hatefull
3. On The Job
4. Take Me Baby
5. Add This Song

 

Gus Gus – DavidGus Gus – Desire

 


Gus Gus – Call Of The WildPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →