Najwyższa jakość brzmienia w WiMP – POSŁUCHAJ!

News

Muzyczny serwis streamingowy WiMP rozpoczyna kampanię HiFi Week. Każdy kto weźmie w niej udział otrzyma darmowy, miesięczny dostęp do muzyki w bezstratnej jakości. Muno.pl przygotowało dla Was specjalną playlistę.

Wystartowała kampania HiFi Week, w ramach której muzyczny serwis streamingowy WiMP udostępnia za darmo 30-dniowe abonamenty WiMP HiFi. Z oferty może skorzystać każdy, kto od teraz do 29 czerwca zarejestruje się pod adresem www.wimp.pl/hifiweek. Podczas HiFi Week, redakcja WiMP udostępni liczne playlisty z muzyką, która najlepiej zabrzmi na sprzęcie o najwyższych parametrach.
– Chcemy umożliwić jak największej liczbie odbiorców korzystanie z muzyki w najwyższej udostępnianej w tym momencie jakości na rynku mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. – Od dziś w naszym serwisie będzie można znaleźć playlisty opracowane lub pieczołowicie wybrane przez redakcję WiMP, a także szereg rekomendowanych albumów w ramach serii Album Dnia.
WiMP jest jedynym serwisem streamingowym działającym w Polsce, który oferuje muzykę w bezstratnych formatach FLAC i ALAC. Cena brutto miesięcznego abonamentu wynosi 39,99 zł.
Sprawdź nową jakość brzmienia WiMP dzięki playliście Muno.pl:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →