Wiedza, działanie i wsparcie – już w piątek startuje PRO-ABO CYBER RAVE

Fot. Materiały organizatora
News
PRO-ABO CYBER RAVE - występy, panele dyskusyjne i wsparcie kobiet

Nadchodzący Wielki Piątek możecie spędzić na jedynej w swoim rodzaju wirtualnej imprezie. PRO-ABO CYBER RAVE  to wspólna inicjatywa niezależnych polskich kolektywów muzycznych z międzynarodowym line-upem, na czele z takimi artystkami, jak: aya, Deena Abdelwahed, Violet, VTSS i RUI HO.

PRO-ABO CYBER RAVE – występy, panele dyskusyjne i wsparcie kobiet

Trzy kolektywy znane z działań wspierających różnorodność i mniejszości w środowisku muzyki elektronicznej i klubowej – Oramics, DESTITUTE i ETERNAL Engine – łączą siły, abyście w piątkowy wieczór, przez kilka godzin mogli wziąć udział w jedynej takiej imprezie online. PRO-ABO CYBER RAVE odbędzie się na Virtual Revolution ─ platformie VRchat, przygotowanej specjalnie z myślą o protestach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Ta wirtualna przestrzeń została powołana do życia przez ETERNAL Engine (Jagoda Wójtowicz, Marta Nawrot) i Pawła Mazura, jako miejsce niczym nieograniczanej afirmacji wolności oraz archiwum nieposłuszeństwa obywatelskiego.

I właśnie w tej niezwykłej przestrzeni – wśród protestowych awatarów i plakatów czy obok…  płonącego budynku parlamentu – zagra międzynarodowe grono wspaniałych artystek, które przyjęły zaproszenie organizatorek, by wesprzeć osoby z Polski w walce z drakońskim prawem antyaborcyjnym. W ramach CYBER RAVE usłyszycie sety autorstwa: AJA, aya fka LOFT,  Deena Abdelwahed, dogheadsurigeri, emoji face, Hante., La Fraicheur, PLK, Poly Chain, RUI HO, Violet i VTSS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cyber Rave w Wielki Piątek

A  na czym konkretnie ma polegać to wsparcie? Podczas RAVE’u zbierane będą fundusze na grupy aktywistek, udzielających pomocy osobom z krajów, w których aborcja jest nielegalna i które potrzebują wsparcia w organizacji zabiegu w:

– Berlinie – Ciocia Basia,

– Czechach – Ciocia Czesia,

– Wiedniu – Ciocia Wienia.

PRO-ABO CYBER RAVE – YouTube i Zoom party

Przedstawicielki w/w grup wezmą również udział w wirtualnym panelu dyskusyjnym, który poprzedzi RAVE, by opowiedzieć o swojej obecnej sytuacji i potrzebach. Organizatorki wydarzenia mają nadzieję, że dzięki temu uda im się zapoczątkować nowy ruch – auntie-solidarity.

Z powodu trwających restrykcji spowodowanych COVID-19, impreza obędzie się wyłącznie w formie online. Goście VRchatu będą mogli przemieszczać się między dwiema wirtualnymi scenami – każdą z innym line-upem – pod postaciami spersonalizowanych awatarów.

Stream z RAVE’u będzie dostępny na YouTube, a – gdyby tego było mało – towarzyszyć będzie mu Zoom party, pod kuratelą Club Quarantine (największej wirtualnej queer platformy imprezowej).

formaty: VRchat + YouTube stream + Zoom party z Club Quarantine

FB event: link, start: 2 kwietnia o godz. 19:00

Deena Abdelwahed – Boiler Room Amsterdam DJ Set

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →