Deena Abdelwahed i FOQL wystąpią w Katowicach

Wydarzenie
Deena Abdelwahed

Dwie wyraziste artystki, które mocno akcentują feminizm i kwestie społeczne w najbliższą sobotę, 2 listopada wystąpią w katowickim klubie Hipnoza. Sprawdźcie szczegóły.

Deena Abdelwahed

Deena Abdelwahed to artystka związana z alternatywną sceną tunezyjską. W swojej twórczości łączy nowoczesne, miejskie rytmy z osobistym podejściem i oferuje awangardową muzykę w energetycznej wersji.

Debiutowała w 2017 roku EPką Klabb, a rok później ukazał się jej debiutancki album Khonnar. Tunezyjka słynie z unikalnej fuzji takich stylistyk, jak bass, techno, house, eksperymentalna elektronika i ludowa muzyka arabska. Deena wystąpiła w tym roku na Secret Stage podczas Tauron Nowa Muzyka, gdzie zachwyciła słuchaczy swoim unikalnym setem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deena Abdelwahed – Khonnar

FOQL

Z kolei FOQL, czyli Justyna Banaszczyk, to artystka związana z kolektywem Oramics. W ostatnich latach opublikowała imponującą ilość muzyki w takich wytwórniach jak: New York Haunted, Always Human Tapes, Gooiland Elektro czy Pointless Geometry. Jej hipnotyczny i niekonwencjonalny styl wywodzi się z industrialnych i ciemnych korzeni, a dzięki jej słabości do eksperymentów, ciężkości i najbardziej innowacyjnych zakątków muzyki tanecznej unika tego co oczywiste.

Deena Abdelwahed i FOQL w katowickiej Hipnozie

Obie artystki będzie można usłyszeć na żywo już w najbliższą sobotę, 2 listopada w katowickim klubie Hipnoza. Oprócz nich, podczas imprezy zagrają także: EERT – producent związany z Biurem Dźwięku Katowice, oraz DJJD – kurator Biura Dźwięku Katowice i współzałożyciel multimedialnego studia Atelier S10.

Hipnoza Katowice

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →