Wydawnictwo z przypadku. We Call It Voight-Kampff EP-ką „Talitha Cumi” zasila wytwórnię Unknown Timeline

fot. materiały prasowe
News
we call it voight, kampff, essence, unknown timeline, Artur Szatkowski

Kto wie, czy kiedykolwiek nawiązaliby współpracę, gdyby nie charytatywny album WOŚP The Sight. Artur Szatkowski i Marcin Pisarski znaleźli się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, czego rezultatem jest najnowsza EP-ka tego pierwszego. Słuchamy Talitha Cumi z remiksem Inigo Kennedy'ego!

Jeśli wracać, to tylko w takim stylu. Po dość sporym rozbracie ze sceną Artur Szatkowski robi wszystko, aby nie dać o sobie zapomnieć. Po premierowym wydawnictwie na International Day Off i współpracy ze Szmerem na EP-ce Darkness Falls były członek Technosoul, już jako We Call It Voight-Kampff, przychodzi z kolejnym świetnym wydawnictwem. Ciekawostką jest fakt, że zaczerpnięty z Biblii tytuł Talitha Cumi mógł nigdy nie powstać, o czym w niedawnym wywiadzie z nami wspomniał sam zainteresowany:

Zaczęliśmy rozmawiać, wysyłać sobie muzykę, po czym Marcin uwierzył we mnie na tyle, że zdecydował się wydać moją solową płytę. Mogę zdradzić, że oprócz moich autorskich trzech produkcji znajdzie się na niej remiks od Inigo Kennedy’ego, który odwalił kawał dobrej roboty. Tak więc, gdyby nie Wasza inicjatywa dla WOŚP, nie byłoby tego wydawnictwa.

We Call It Voight-Kampff nie myśli przestać

Atrur Szatkowski nie kryje się z nawykiem wracania do projektów rozpoczętych parę lat temu. Kwestia mixdownu to u niego temat rzeka, a chęć ciągłego kształcenia i poprawiania swojego warsztatu spuściły z wodą niejeden nieudany numer i projekt. Na szczęście zdążyły uchować dwa utwory z najnowszego wydawnictwa. Powstałe w 2018 roku dwie kompozycje, wzbogacone o dwie dodatkowe zdobią Talitha Cumi, autorską wizję We Call It VoightKampff mocno osadzonego w realiach solidnego techno inspirowanego zarówno brzmieniami Berlina, jak i Birmingham. Jego trzy oryginalne i zwarte, przygotowane klimatycznie i technicznie utwory dopełnia niebanalny, wciągający remiks od brytyjskiej ikony Inigo Kennedy’ego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trzeba uczciwie przyznać, że powrót Szatkowskiego robi piorunujące wrażenie. Ex Essence w dość krótkim czasie wydał dwa potężne wydawnictwa, które dodatkowo w swoich setach podchwyciło wielu artystów, w tym m.in. Ben Sims, Dave Clarke, Rodhad, Kr!z, Doc Scott i Freddy K.

Dziesiąta odsłona wydawnicza labelu Unknown Timeline ukaże się szóstego marca.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →